Baş Tacım 256. Bölüm 22 Nisan Cuma Full İzle - Webhaberim
Güncel

Baş Tacım 256. Bölüm 22 Nisan Cuma Full İzle

Baş Tacım 256. Bölüm Full İzle. Baş Taçım 255. Bölüm Tek Parça İzle. Hint Dizisi 22 Nisan Cuma günü Baş Tacımda neler olacak?

Baş Tacım 256. Bölüm 22 Nisan Cuma Full İzle

Baş Tacım 256. Bölüm Full İzle. Baş Taçım 255. Bölüm Tek Parça İzle. Hint Dizisi 22 Nisan Cuma günü Baş Tacımda neler olacak?

Baş Tacım 256. Bölüm
İstesemde senden uzak kalamıyorum seni devamlı gülümserken görmek isterim şu sebeple seni fazlaca seviyorum.

Baş Tacım Konusu
Ekta Kapoor’un yapımcılığını üstlendiği Pavitra Rishta, Baş Tacım adıyla Hint dizi severlerle buluşuyor. Archana ve (*22*)’ın büyük bir yanlış anlaşılmadan doğan aşkı Baş Tacım ile Kanal 7 ekranlarına geliyor. 

Archana’nın yengesi Manjusha, (*22*)’ın iyi bir makine mühendisi bulunduğunu söyleyerek onların evlenmelerini sağlar. Fakat Archana evlendikten sonrasında (*22*)’ın aslına bakarsak bir tamirci bulunduğunu öğrenir. Bu gerçek Archana’nın yüzüne tokat benzer biçimde çarpar. Fakat Archana kendisine yalan söylendiğini düşünse de evliliğinden gene de vazgeçmez.

Öte taraftan (*22*)’ın kardeşi Sachin bir trafik kazasında yaşamını kaybeder. Onun hamile eşi Shravani ise bir başına kalır. (*22*)’ın ailesi, onun Archana’dan ayrılıp Shravani ile evlenmesi icap ettiğini söyler. İstemeyerek de olsa (*22*)’dan ayrılan Archana şehri terk eder. Seneler sonrasında geri dönen Archana, (*22*) ile tekrardan kavuşacak mı? Shravani, çocuğunu babasız büyütebilecek mi? İki hanım içinde kalan (*22*) ne karar verecek? Hepsi ve daha fazlası Baş Tacım ile ekranlara geliyor.

Büyük yanlış anlaşılmalarla başlamış olan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile Kanal 7’de…

Baş Tacım 256.Bölüm Full İzle

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri