Memur ve Personel Alımı

Başkentte yaşayanlara acil duyuruldu! Salı ve Çarşamba günü mümkünse dışarıya çıkmayın!

3.cemrenin düşmesi ile beraber hava sıcaklıklarının yükselmesi beklenirken, Meteoroloji tarafınca acil bir uyarı yapılmış oldu. Bu kapsamda öğleden sonraki saatlerinde gelen son habere gore başşehirde yaşayanlar için soğuk ve yağışlı hava ihtarı yapılmış oldu.

Ankara Valiliği geleneksel medya olmayan toplumsal medya hesabı üstünden yapmış olduğu açıklamasında Salı ve Çarşamba günü sıcaklıkların 2-3 aşama içinde düşebileceğini belirtti. Yaşanabilecek negatif gidişatlara karşın yurttaşların temkin alması gerektiği ifade edildi.

ANKARA VALİLİĞİ AÇIKLAMA YAPTI

Ankara Valili yapmış olduğu açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Meteoroloji Genel Müdürlüğünce meydana getirilen son değerlendirmelere gore mevsim normalleri çevresinde izleyen hava sıcaklıklarının, 08.03.2022 gününden itibaren sezilir derecede eksilerek mevsim normallerinin altına düşmesi ve haftanın ikinci yarısında gün içinde azami sıcaklığın 2 ila 3 aşama dolayında olması beklenmektedir.

Yağışların hafta ortasına kadar aralıklarla yağmur, 09.03.2022 günü gece vakti saatlerinden itibaren karla karmaşık yağmur ve kar biçiminde hafta süresince aralıklarla tesirli olması beklendiğinden hava koşullarının getireceği negatifliklere karşı yurttaşlarımızın dikkatli ve önlemli olmaları mağduriyetler yaşanmaması açısından önem talep etmektedir.

Kamuoyunun bilgisine hürmetle duyurulur.

baskentte yasayanlara acil duyuruldu sali ve carsamba gunu mumkunse disariya cikmayin 62264d6ead5b4

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri