Dizi Haberleri

Bay Link : Kayıp Efsane film konusu ve oyuncuları

Film izleyerek birkaç saat keyifli zaman geçirmek isteyen insanoğlu merak ettikleri filmleri web üstünden araştırmaya devam ediyor. Peki Bay Link Kayıp Efsane filminin konusu nedir? Tüm detaylar haberimizde.

Animasyon izlemeyi seven insanların oldukça ilgisini çekecek ve keyifli zaman geçirmelerini sağlayacak Bay Link Kayıp Efsane filminin bilgileri web üstünden araştırılmaya devam ediliyor. Peki Bay Link Kayıp Efsane filminin konusu nedir? Bay Link Kayıp Efsane filminin bilgileri ile ilgili tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Bay Link Kayıp Efsane filmi

Bay Link Kayıp Efsane filmi animasyon, serüven ve güldürü türünde 23 Ekim 2020 tarihinde yayınlanmıştır. Filmin yönetmenliğini Chris Butler üstlenmiştir. Filmin süresi ise 1 saat 33 dakikadır.

Bay Link Kayıp Efsane filmi konusu

Filmde Mr. Link’in ailesini ve yakınlarını göremediği için onları arayışı mevzu edilir. Mr. Link ailesini ararken yanında Sir Lionel Frost ve Adelina Fortnight vardır. Evlatların ve animasyon seven insanların oldukça sevmiş olarak takip edeceği bir film olarak karşımıza çıkmaktadır. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri