BEGÜM ÖZKAN KİMDİR? | Begüm Özkan kimdir, kaç yaşında nereli? Begüm Özkan ne iş yapıyor, mesleği ne? - Webhaberim
Güncel

BEGÜM ÖZKAN KİMDİR? | Begüm Özkan kimdir, kaç yaşında nereli? Begüm Özkan ne iş yapıyor, mesleği ne?

Galatasaray Başkan talibi olacağı iddialarıyla gündeme gelen Begüm Özkan’ın yaşamı araştırılmaya başladı. Galatasaray’ın Olağan Genel Kurulu’nda konuşan Begüm Özkan, yapmış olduğu konuşmayla toplumsal medyada oldukça konuşulmuştu. Sarı kırmızılı taraftarlar ‘Begüm Özkan kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor? Begüm Özkan’ın serveti ne kadar?’ sorularının yanıtını arama motorunda sorgulamaya devam ederken, Begüm Özkan’ın hayatına dair merak edilenler haberimizde…

Begüm Özkan’ın yaşamı merak edilenler içinde yerini aldı, Galatasaray Başkan talibi olacağı iddialarıyla futbolseverlerin gündemine gelen Begüm Özkan’ın mesleği, yaşı ve serveti araştırılmaya başladı. Peki, Begüm Özkan kimdir, ne iş yapıyor? Begüm Özkan’a dair merak edilenler haberimizde…

BEGÜM ÖZKAN KİMDİR KAÇ YAŞINDA?
Begüm Özkan, 23 Şubat 1953 senesinde Erzurum’un Aşkale ilçesinde dünyaya gelmiştir 2022 yılı itibariyle 69 yaşındadır. Galatasaray Lisesi’nden mezun olmuştur; arkasından İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitiren Begüm Özkan, 1991 senesinde TGRT’de otomobil programı yapımcılığı ve sunuculuğu yapmıştır.

BEGÜM ÖZKAN NE İŞ YAPIYOR, MESLEĞİ NEDİR?

TGRT’nin arkasından NTV ve CNN Türk’te de çalışan Özkan, otomobil sporları, yarış ve organizasyonlarında yer alarak 4 yıl ard arda Türkiye Kadınlar Ralli Şampiyonu olan ekipten biridir.

Begüm Özkan tamamı haricinde KADİGER (Kadın Girişimcileri Derneği) üyesidir ve Özhan Canaydın’ın başkanlığı döneminde Galatasaray’da yazışma grubu ve Ali Sami Yen komitesinde gönüllü olarak hizmet vermiştir.

Adnan Polat, başkanlık döneminde Begüm Özkan’ı Pazarlama A.Ş.’de görevlendirmiştir ve Adnan Polat’ın başkanlığı süresince buradaki görevini sürdüren iş insanı, bir süredir Galatasaray yönetimlerinde yer almamıştı.

GALATASARAY BAŞKAN ADAYI OLMAK İÇİN BAŞVURU TARİHİ

Galatasaray Kulübü’nde 30 Nisan’da yapılacak seçimli muhteşem genel kurul için adayların, 8 Nisan Cuma gününe kadar başvurularını yapmaları gerekiyor.

BEGUM OZKAN KIMDIR Begum Ozkan kimdir kac yasinda nereli.jfif&mw=700

BEGÜM ÖZKAN’IN GALATASARAY OLAĞAN GENEL KURULU’NDA YAPTIĞI OLAY YARATAN KONUŞMASI:

Galatasaray Olağan Genel Kurulu’nda konuşma meydana getiren Begüm Özkan’ın sözleri toplumsal medyada oldukça konuşulmuştu. Begüm Özkan şu açıklamada bulunmuştu:

“Ne yazık ki uzun süreden beri bir toz bulutunun içindeyiz. Vaatler, yalanlar… At izi, it izine karıştı artık. Uyanma vakti geldi. Gerçeklerden bahsetmeliyiz. Burası Galatasaray Spor Kulübü. Cinsiyetleri eşit gören, Türkiye’deki en büyük temsilci. 1924’den beri 145 numara ile ilk hanım üyenin kayıtlı olduğu, ortalama yüzde 27’si hanım olduğu bir spor kulübü burası. O sırada 35 yaşında olan birinin bu sapkın sözlerini görmezden gelebilirsiniz. İş hayatına girmesi için okuttuğunuz kızınızın yüzüne de bakabilirsiniz. Ama dostlarınıza haiz çıkmanıza bir şey demiyorum. Burası Galatasaray. Bunları Galatasaray çatısı altında yapamazsınız. Bu zihniyeti, bu şekilde bir zamanda basit bir özür ile aklayamazsınız.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri