Genel

Beklenen ek ödemeler başladı! Emekli maaşı olan herkese 500 TL veriliyor: Anında hesaplara yatıyor

Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Beklenen ek ödemeler başladı! Emekli maaşı olan herkese 500 TL veriliyor: Anında hesaplara yatıyor

Emekli maaşını İş Bankası’nda alan emeklilere duyuru yapılmış oldu ve maaşını İş Bankası’ndan alanlar kampanyaya katılarak 500 TL alacağı ifade edildi. Banka tarafınca meydana getirilen duyuruda emekli bir yakınına referans olanlara 500 TL armağan edileceği paylaşıldı.

SMS ATMAK YETERLİ

Kampanyadan yararlanacak müşterilerimizin Maximum Mobil’den kampanyaya katılıp almış olduğu Referans Kodunu SGK (SSK / Bağkur / Emekli Sandığı) maaşı sahibi emekli yakınları ile paylaşması gerektiği belirtilerek kodu alan emekli yakınların SGK emekli maaşlarını 3 yıl süre ile İş Bankası vesilesiyle almayı taahhüt ederek taşıması ve arkasından REFERANS yazıp bir boşluk bırakarak bu Referans Kodunu da ekleyip 4402’ye SMS atmalarının kafi olduğu ifade edildi.

ANINDA 500 TL VERİLECEK

İş Bankası tarafınca meydana getirilen duyuruda her müşterinin tek Referans Kodu vardır ve referans kodları kişiye hususi olduğu açıklandı ve bir müşterinin en fazla 2 kişiye referans olarak kampanyaya katılım sağlayabildiği İş Bankası müşterileri referans oldukları kişilerden, SGK ( SSK / Bağkur / Emekli Sandığı) emekli maaşını İş Bankası’na taşıyan her bir alan kişi için 250 TL, toplamda en fazla 500 TL Pazarama MaxiPuan ödülü kazanabildiği aktarıldı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin meydana getirilen duyurunun devamında referans olunacak emekli yakının maaşını 10 Haziran 2022 tarihinden ilkin İş Bankası’ndan almıyor olması gerektiği bildirildi ve şu şekilde devam edildi:

• Emekli maaşını İş Bankası’na taşıyan ve Referans Kodu ile 4402’ye SMS atarak kampanyaya başarıya ulaşmış katılım elde eden her bir emekli yakını için 250 TL olmak suretiyle en fazla iki emekli yakını için toplam 500 TL Pazarama MaxiPuanı kazanılabilir.

KİMLER MAAŞINI İŞ BANKASI’NA TAŞIYABİLİR?

•SGK (SSK / Bağkur / Emekli Sandığı) maaşı sahibi emekliler.

•10 Haziran 2022 zamanı itibariyle maaşını İş Bankası’ndan almayan emeklilere kampanya kapsamında referans olunabilir.

•10 Haziran 2022 tarihinden önceki bir dönemde maaşını İş Bankası’ndan almış olan, halihazırda emekli maaşını başka bankadan alan müşteriler maaş taşıma işlemi yaparak kampanyaya dahil olabilir.

•10 Haziran 2022 zamanı itibariyle emekli maaşını İş Bankası’ndan alan ve kampanya süresinde emekli maaşını başka bankaya taşıyıp yeniden İş Bankası’na taşımak isteyen müşteriler kampanyadan yararlanamaz.

•Birden fazla emekli maaşı olan ve kampanya başlangıç zamanı itibariyle herhangi bir emekli maaşını İş Bankası’ndan alan müşteriler de öteki emekli maaşlarını taşımak suretiyle referans kullanarak kampanyaya dahil olması imkansız.


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri