Güncel

Ben Bu Cihana Sığmazam’da ortalık karışıyor Cezayir’in en yakını ölüyor?

Atv’nin sevilen dizilerinden Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde bu akşam neler olacağı merak ediliyor. Oktay Kaynarca’nın başrolünde bulunmuş olduğu Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Cezayir ile Tatavlalı düellosu güne damgasını vuracak.

6 Aralık 2022 Ben Bu Cihana Sığmazam 12. Bölüm Özeti

Cezayir kurbanın evine düşen ateşi söndürmek için büyük savaşım vermektedir. Herkes Cezayir’in yapacağı yada organize ettiği şeyleri tedirginlikle merak ederken Cezayir fazlaca değişik bir plan içinde hiç kimseye zarar vermeden sabiti çaresiz duruma düşürür. Tatavlalı Sabit’in Cezayir’e boyun eğdiğini düşünür sadece durum öyleki olmayacaktır.

Cezayir’in En Yakını Ölecek

Suna Leyla’nın Cezayir’den ayrılmak istediğini anlamış olur. Anne ve babasını yeniden bir araya getirmek için bir plan kurar. Firuze ise Cezayir’in kendileri ile ilgili bir karar vermesini merak içinde beklerken bebeğin cinsiyeti açıklanır. Firuze Cezayir’e bir sürpriz yapmak için hazırlanırken Cezayir kimsenin beklemediği bir halde ailesi ile ilgili kararını vererek hem Leyla’yı hem de Firuze’yi şaşkına çevirir.

Ve beklenen vakası gerçekleşir. Tatavlalı ve Cezayir en sonunda kozlarını paylaşmak için karşı karşıya gelirler. Cezayir Tatavlalı tarafınca meydana getirilen planlı hamleye karşı asla beklemediği şekilde karşılık verir sadece bu karşılığın bedeli Cezayir için daha ağır bir halde sonuçlanır. Cezayir en yakınlarından birini bu karşılık karşılığında kaybeder.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri