Genel Kültür

Benim Babam Bir Kahraman Film (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyondakiler

Benim Babam Bir Kahraman filmi, mevzusu, oyuncuları, yorumları, vizyon zamanı, ne vakit gösterime girecek, ne vakit çıkacak, imdb, 2023, fragman, başrolü, yönetmeni, nerede çekildi, bütçe, izle şeklinde aramalarınız için yorumguncel.com’da kalınca.

Ufuk Bayraktar‘ın başrolünde rol almış olduğu aile ve dram temalı beyaz perde filmidir. Yönetmen koltuğunda Hep Yek 2 ve Gelincik filmlerinin yönetmenliğini üstüne alan Orçun Benli oturuyor.

Senaryosu Şükrü Üçpınar ve Orçun Benli tarafınca kaleme alınan filmimizde, eşini kaybettikten sonrasında dördünce evre kalp yetmezliği teşhisi konulmuş olan oğluna moral verebilmek için süper kahraman olan babanın hikayesi anlatılıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Ufuk Bayraktar, Mahir İpek, Selim Erdoğan, İdris Nebi Taşkan ve Aslıhan Kapanşahin şeklinde sevilen oyuncular içeriyor.

Çekimleri İstanbul’da meydana gelen film 1 saat 36 dakikadan oluşuyor. Cocoon Media’nın yapımcılığını üstlendiği film CGV Mars Dağıtım vasıtasıyla 16 Haziran 2023‘de sinemalardaki yerini alacak.


Benim Babam Bir Kahraman Filmi Konusu

Filmin mevzusu, Eşini kaybettikten sonrasında oğlu Can ile beraber kendilerine yaşamın tüm zorluklarına karşı gelebilecekleri bir dünya kuran Altan, en ağlatısal durumda bile etrafındaki insanları güldürmeyi başarır. İstanbul’un varlıklı semtlerine komşu olan bir gecekondu mahallesinde oğlu ile beraber yaşamlarını sürdüren Altan, belediyede çöpçü olarak emek harcayarak geçimini sağlar. Tüm dünyası çizgi romanlar üstüne kurulu olan Can’a dördünce evre kalp yetmezliği teşhisi konmasıyla Altan’ın dünyası başına yıkılır. Can’ın iyileşebilmesi için tek yol kalp naklidir ve minik bir çocuk için donör bulmak oldukça zor olsa gerek. Bu süreçte Altan, oğlunun moralini yüksek tutmak için çizgi romanlardan yardım alır.

Benim Babam Bir Kahraman Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda Ezel ve Dağ 2 adlı yapımlarda rol alan Ufuk Bayraktar içeriyor. Ayrıca Güldür Güldür Show adlı eğlence programında rol alan başarı göstermiş oyuncu Mahir İpek’in yanı sıra Selim Erdoğan, İdris Nebi Taşkan, Aslıhan Kapanşahin, Mehmet Emin Cenup, Metin Coşkun, Nurhak Mine Soz, Eray Özbal, Bahtiyar Engin, Cem Cücenoğlu, Hülya Şen, Taylan Yılmaz, Yusuf Ziya Benli, Orhan Eskin, Can Yılmaz ve Tuğçe Tanış şeklinde bilindik isimlerde filmimizde rol alıyor.

Karakterleri

Ufuk Bayraktar – Altan
Mahir İpek – Rıza
Selim Erdoğan – Kemal
İdris Nebi Taşkan – Ferit
Aslıhan Kapanşahin – Serap
Mehmet Emin Cenup – Can
Metin Coşkun – Doktor
Nurhak Mine Soz – Asiye
Eray Özbal – Cemal
Bahtiyar Engin – Sendikaci
Cem Cücenoğlu – Ayı Turan
Hülya Şen – Hacer
Taylan Yılmaz – Metin
Yusuf Ziya Benli – Bankacı
Orhan Eskin – Ahmet
Can Yılmaz – Öğretmen
Tuğçe Tanış – Anne


Film Fragmanını buradan seyredebilirsiniz

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak smm panel
sitene canlı tv ekle bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş