Magazin

Berisha’nın Sevgilisi Vesa Vllasaliu Kimdir? Vesa Vllasaliu’nun Instagram Hesabı

Ümraniye’de beraber yaşadıkları rezidansta sevdiği Vesa Vllasaliu’yu darbettiği ve eşyalarına el koyduğu öne sürülen Fenerbahçeli forvet Mergim Berisha hakkında uzaklaştırma sonucu çıkarıldı. Meşhur futbolcu karara uymadığı takdirde 30 güne kadar zorlama mapusa doğal olarak yakalanacak. Bu vakanın ajanslara düşmesi ile beraber pek oldukca kullanmakta olan Mergim Berisha’nın Sevgilisi Vesa Vllasaliu Kimdir? Vesa Vllasaliu’nun Instagram Hesabı benzer biçimde suallerin yanıtlarını merak etmeye başladılar…

Berisha’nın Sevgilisi Vesa Vllasaliu Kimdir?

berisha nin sevgilisi vesa vllasaliu kimdir1berisha nin sevdiği vesa vllasaliu kimdir1

Vesa Vllasaliu, avukatı vasıtasıyla Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na müracaat eterek Fenerbahçeli forvet Mergim Berisha’dan davacı oldu.
Berisha’nın Vllasaliu’nun eşyalarına el koyduğu ve eşyalarını almasına izin bile etmediği arzuhalde yazıldı. Berisha’nın rezidansın güvenlik vazifelilerine “Vllasaliu’yu siteye almayın” şeklinde yönerge verdiği de gelen iddialar içinde.

Arzuhalde, “Müvekkilin yegane maksadı faturaları bile kendisine ilişkin olan hususi eşyalarını alıp karşı tarafla olan tüm ilişkisini sonlandırmaktır. Ancak müvekkilin yakınma edilen tarafınca yeniden fiziki şiddete maruz kalma ihtimali güçle mümkündür.
Berisha hakkında soruşturma açılması ve uzaklaştırma sonucu çıkarılması arz edildi.

Anadolu 1. Aile Duruşması ise ‘Ailenin Korunması ve Bayana Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Yasa’ uyarınca Berisha’nın sertlik mağduru Vllasaliu’ya 2 ay zaman içinde sertlik, tehdit, hakaret, aşağılama ve küçük düşürme kapsayan söz ve tutumlarda bulunmamasına karar verdi. Berisha’nın 2 ay zaman içinde Vllasaliu’nın bulunmuş olduğu eve ve dükkanına yaklaşmamasına da duruşmaca karar verildi.

Berisha’nın Vllasaliu’yu 2 ay zaman içinde bağlantı taşıtlarıyla yada sair surette rahatsız etmemesine de kabul eden duruşma, Berisha’nın mevzubahisi kararların gereklerine uymadığının bulunması takdirde 3 günden 30 güne kadar zorlama mapus cezasına doğal olarak yakalanacağına da karar verdi.

Vesa Vllasaliu’nun Instagram Hesabı

Fenerbahçeli futbolcu Mergim Berisha’nın sevdiği Vesa Vllasaliu geleneksel medya olmayan toplumsal medyanın gündemine oturdu.
Onun adresine @vesa.vllasaliu üstünden erişebilirsiniz.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri