Fiyatlar

Bim Black Decker kablosuz şarjlı dikey süpürge kullanıcı yorumları

Bim marketlerde Cuma güncel ürünlerde Black Decker bhfev182cp model şarjlı dikey süpürge 2699₺ fiyatla satılacak. Süpürge piyasada amazon sitesinde 2999, trenyolda 2740₺ fiyatla satılıyor. Süpürge fiyatı bimde fazlaca uygun değil. Black Decker Bhfev182cp modeli süpürgenin teknik özelliklerine bakalım.

Bim Black Decker kablosuz sarjli dikey supurge kullanici yorumlari

3 hız ayarı (Maksimum derinlemesine Yüksek Hız Modu )
Extra Ped Paşlık
Led Işık
Pil Şarj Göstergesi
Yıkanılabilir Filtre
Filtre Temizleme Özelliği
Hususi tasarımlı Motorlu Turbo Fırça
360 aşama çekim gücü
4 in 1 kablosuz ve el süpürgesi
Günlük temizlik veekstra emek harcama süresi için düşük ve orta hız ayarı
Pil şarj göstergesi
Kalan şarjı gösterir,böylece pilin zayıfladığında tekrardan şarj etme zamanının geldiğini bilirsiniz.
Filtreyi döndürün ve paklayın
Saydam 650 ml kolay boşaltma haznesi
Voltaj :18 V
Batarya 2.0 Ah
Watt Saat: 36 Wh
Şarj Süresi :5 Saat
58 dakika emek harcama süresi
Ağırlık:3.1 Kg
Ses Seviyesi: 77 dB
Duvara monte aparatı
AC güç adaptörü
%90 geri dönüşümlü araç-gereç
Kullanım kılavuzu %100 geri dönüşümlü kağıt
Ürün Ölçüleri: 110*12*23
Kutu Ölçüsü: 71*33*32,5

Blsck&Decker süpürge bim market

Bim Black Decker dikey süpürge alınır mı?

Marka güvenilir, ürünle ilgili bir sorun yok. Fiyat düzgüsel diyebiliriz. 18V olması fazlaca kuvvetli olmadığını gösteriyor. Toz haznesi kafi büyüklükte. 2.0Ah kapasiteli pil maalesef yetersiz. Son hızda pili 15 dakikada bitecektir. İlk kademede 1 saat çalışabilir. Ortalama ev için ilk aşama kafi olacaktır. Bu fiyata maalesef daha çok özellik beklemek hata olur. Black Decker marka ürünlerin kalitesi iyidir, pişman etmez. Dikey süpürgeyi kesinlikle tavsiye ederim fazlaca kullanışlı ürünler. Büyük süpürgeyi tekrar çalıştırmak istemeyeceksiniz.

Black&Decker şarjlı dik süpürge bimde

Black Decker bhfev182cp kullanıcı yorumları

Süpürge birazcık ağır fakat emiş gücü, ışık ve alt dönen kısmın tek tuşla kapatılabilmesi, kademeli güç ayarı benzer biçimde özelliklerini beğendim. Toz haznesinin kolay boşaltılabilmesi güzel, şarj işlemi birazcık uzun sürüyor. Tavsiye ederim.

Emiş gücü fırçaların kapatılıp düzgüsel süpürge benzer biçimde kullanılabilmesi ve araç-gereç kalitesi mükemmel ek olarak bataryası da fazlaca acele bulunabiliyor ve öteki matkap vb cihazlarla uyumlu
Oldukca güzel bi ürün fazlaca memnun kaldık çekim gücü oldukça iyi tüm evi süpürebilir 1 saat süpüruyor.
Birkaç aydır kullanıyorum salon mutfak için elimin altında olsun diye aldım bütğn evi süpürmeye kalkarsanız kolunuz ağrıyabilir birazcık ağır. toz haznesini ve filtresini tertipli temizlemek mühim performans düştü sanabilirsiniz fakat fiktre temizlenince düzeliyor.
Ürünü 2 haftadır kullanıyoruz. Oldukca memnun kaldığımız bir süpürge oldu. Çekim gücü oldukça iyi turbo moda dahi gereksinim duymuyoruz, bilhassa süpürgenin ayağı görkemli hiçbir şey (saç vs) dolanmadan hazneye doluyor. Çöp haznesi kafi büyüklükte. Şarjı ile tüm evi süpürebildik (130 m2) Parçaların takılması çıkarılması ergonomik şekilde düşünülmüş. Bunların haricinde şarjlı süpürgenin sadece günlük temizlik için kafi bulunduğunu düşünüyorum. Tavsiye ederim.
1663770965 269 Bim Black Decker kablosuz sarjli dikey supurge kullanici yorumlari

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri