Fiyatlar

Bim Fakir inovax dik süpürge saçmalıkları

Bimde Fakir şarjlı 2in1 inovax dik süpürge 6000₺ fiyatla satılacak. Ürün piyasada en düşük 8100₺ fiyatla satılıyor. Bim fiyatı oldukça iyi üstelik peşin fiyatına 9 taksitle alabiliyorsunuz. Fakir inovax fiyatı iyi fakat kendisi iyi mi? Süpürge aslen klasik şarjlı dik süpürge fakat saçma bir tasarıma haiz. Biz bu süpürgelerde pratiklik ararız, o da bu üründe yok. Kaba bir süpürge ve koltuk altlarına sokamıyorsunuz. Çekim gücü ve şarj süresi klasik bir dik süpürgeyle aynı. Bende Viomi marka 24V mevcut arada çekim farkı göremedim. Zaten bu ürünler tozu pisliği çekmiyor gırgırlıyor. Tüm işi başlıktaki fırça yapıyor. Yoksa hava çekimi olarak oldukça zayıflar.

Süpürgede 2 tane toz haznesi var. Ayrı ayrı yerleştirilmiş. Alt bölümde ve üst üste olduğundan süpürgeyi bir koltuğun altına ve alçak bir mobilyanın altına sokamıyorsunuz. Bu tamamen saçmalık. Markalar sırt koltuk altına girsin diye 90 aşama kırılabilen modeller yaparken yoksul bunu iyi mi düşünememiş şaşkınlık. 2 hazne istiyorsanız Philips bunu üst bölümde 2 tane olarak yapmış örnek alınabilirdi.

Ben bu reklam görsellerine hastayım. Gerçek hayatta bu şekilde kolay bir işlemle içini boşaltamıyorsunuz. İçinde görünen filtrenin etrafı kıl tüyle doluyor ve elinizle çekim çıkarmanız gerekiyor. Bu süpürgede 2 ay kutu olduğundan aynı işlemi 2x yapacaksınız. Süpürgenin pili 3. aşama 8 dakikada bitiyor. İlk kademede ortalama 30 dakikada bitiyor. 2. aşama temizlik için kafi ve 25 dakika kullanabiliyorsunuz.

Bim Fakir inovax dik süpürgenin bana nazaran tek artısı bırakınca kolayca dik durabilmesi. Bu sayede bulunmuş olduğu yerde ayakta kalıyor. Diğer süpürgelerde bu şekilde bir durum yok asmanız gerekiyor. Özetlersem klasik çekim gücüne haiz tasarım hatası olan bir süpürge için bimin 6000₺ fiyatı bile uygun değil. Bu paraya gidin Bosch alın oldukça daha kaliteli ve kuvvetli modeller var.

Fakir inovax dik süpürge bimde

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak smm panel
sitene canlı tv ekle bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş