Fiyatlar

Bim Grande bisiklet alınır mı? yorumlar

Bim marketlerde 26″ jant Grande marka bisiklet 1299 TL fiyatla satılacak. Piyasada bu markayla bisiklet satılmıyor. Bisiklete bime hususi Grande markasıyla satılacak. Bisiklet giriş seviyesi ve ekonomik bir model. Piyasada oldukca değişik kalitede bisikletler mevcut. Maalesef ucuz ürünlerin bir çok sorunlu. Bimdeki Grande modeli kalitesiyle fiyatına gore iyi bir bisiklet. 21 vitesli bisiklette v-fren sistemi mevcut. Çelik kadrolu grande bisiklette amortisörlü ön maşa mevcut.

Genel olarak piyasada bu kalitede bisiklet 1500 TL üstünde fiyatla satılıyor. Bisikleti bimden kurulmmaış olarak alıyorsunuz. Bulunduğunuz yerdeki servise götürüp kurdurabilirsiniz. Eliniz yatkınsa kendinizde kurabilirsiniz. Vites sistemi Çin malı birazcık problem çıkartabilir. V-fren sistemi güç açısından disk fren kadar iyi değil fakat hafifçe olması avantaj. Frenlerin ayarlarının sıkça bozulması sebebiyle ben disk freni tercih ederdim.

Bimde 1 Temmuz 2022 tarihinde satılacak güncel ürünleri linkteki kampanya kataloğunda inceleyebilirsiniz.

Bim Grande bisiklet alinir mi yorumlar

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri