Fiyatlar

Bim Philips buhar jeneratörlü ütü 2023 kullanıcı yorumları


Bim güncel ürünlerde 2023 senesinde ilk satılan Philips buhar jeneratörlü ütü fiyatı 3 Şubat tarihindeki kampanyada 2099₺ bakalım yıl sonuna doğru fiyat ne olacak. Eğer ihtiyacınız var ise şimdiden almanızı tavsiye ederim. Bimde satılacak ütümüz Philips 5.2 Bar Hi5918 model olarak geçiyor. İnternette en uygun trendyol üstünde 2275₺ fiyatla satılıyor. Bim fiyatı şahane değil fakat değerlendirilebilir.

Bim Philips 2023 buhar kazanlı ütü özellikleri

  • Maks. 5,2 bar pompa basıncı
  • Çıkarılabilir 1,1 litre su haznesi
  • 200 g şok buhar
  • Uzun süreli durma durumunda otomatik kapanma

Bim Philips buhar jeneratörlü ütü kullanıcı yorumları

Ütüyü kullanlardan gelen en büyük yakınma ilk çalıştırmadan buhar vermemesi. Aslında bu bir mesele değil ütü kireç temizleme yapmış olduğu için ilk emek harcama buharı birazcık geç. Ütünün buhar gücü klasik ütülere gore fazlaca daha iyi fakat daha ilkin iyi bir buhar kazanlı kullandıysanız doyum etmeyebilir.

Philips ütü mevzusunda oldukça başarı göstermiş bir şirket. Philips HI5918 modelide giriş seviyesi buhar kazanlı bir ürün. Giriş seviyesi olsada birçok bayanı memnun edecek kaliteye haiz.

İlk kez buhar kazanlı ütü kullanacağım için birazcık tereddüdüm vardı fakat şimdi iyi ki de almışım diyorum .Buhar gücü fazlaca güzel kırışıkları derhal açıyor. taban fazlaca güzel kayıyor. Normal ütülerden birazcık daha ufak fakat asla sorun değil. Ütüde su haznesi olmadığı için düzgüsel ütülere gore daha hafifçe bilek yorulmuyor. İlk kullanımda derhal buhar gelmezse korkmayın kazandan ütüye buhar gelmesi içn 1-2 dakikaya ihtiyacınız var sonrası malum yoğun buhar. Ütülerken buhar verebilmesi için tutma terinin altında bir düğme var basımı fazlaca kolay asla zorlanmazsınız güvenilir olun.

İlk aldiğimda kireç temizleme işlemi yarıda bırakıldığı için buhar vermedi. Kireç temizleme işlemini 3 sefer yapınca düzeldi. Bir alt modeli (4bar) olanını dostum kullanıyordu. Onunki daha muntazam buhar veriyor. Bu ütünün buhar vermesi manifotlu şahin şeklinde. Ütülemesi oldukça başarı göstermiş.

Daha evvel değişik bir markanın kazanlı ütüsünü kullanıyordum bozulunca acil ütü bakmaya başladım ve hem Philips marka hem uygun fiyat görünce tecrübe etmek istedim. Ütüm görkemli bir halde ambalajlanmış olarak geldi elimize, kırışıklık açması, kendi kirecini temizlemesi, dokunmadığında 5 dakikada kendini korumaya alıp kapanması mükemmel özellikler . Fazlaca ütü icra eden birisi olarak kalbimi fethetti.

düz ütüye kıyasla daha çok buhar veriyor. uzun kullanımlara karşın su haznesindeki su asla bitmiyor. kırışık kumaşlarda buharla birlikte düzleştirme tesiri düşük ısılara karşın fazlaca güzel. düşünenlere tavsiye ederiz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri