Binance Hesaptaki Coin ve Para Gözükmüyor - Webhaberim
Genel

Binance Hesaptaki Coin ve Para Gözükmüyor

Binance kullananlar gün içinde hesaplarındaki coin ve paralarının görünmediğini fark edip problemi araştırmaya başladı. Bu durumdan bir çok şahıs şikayetçi. Satış yapacaklar hesaplarında limitlerinin görünmemesinden dolayı satış yapamadıklarına dair şikayetler oluşturuyor. Bu tür şikayetleri kripto para sayfalarında ve şikayetvar şeklinde sayfalarda görebilirsiniz. Sorun ne, Binance hesaptaki para niçin görünmüyor? Konuyu birazcık araştırdık ve bazı cevaplara ulaştık.

Binance Hesabımdaki Para Neden Görünmüyor

Binance denince akla ilk gelen Binance CEO’su Changpeng Zhao bir tweet atarak mevzu ile ilgili bilgilendirme yapmış durumda. #Binance is barely tüm ortaklık up, but seeing some caching balance sync issue for small number of users. Working on it.

— CZ 🔶 Binance (@cz_binance) February 19, 2021

Türkçe Tercüme: Birden fazla borsayı etkileyen bir AWS problemi var. Fakat azca sayıda kullanıcı için bazı önbelleğe alma dengesi senkronizasyon sorunları olduğu gözlemleniyor. Üstünde çalışıyoruz.

Binance Hesabımdaki Para ve Coin Gözükmüyor

Konu ile ilgili şikayetlerden biri; 18.02.2021 tarihinde 1 bnb aldım sabahında yükseldiğini fark ettim satmak istedim fakat cüzdanda öteki coinlerim dururken bnb görünmüyor ve cüzdanımda parada noksan gözüküyor. 1 bnb parası yok ortada. Bu problemi benden başka yaşayan var mı?

Kullanıcılar yaşamış olduğu bu problemi şu şekilde açıklıyor, “sorun giderilse dahi binance için itibar kaybına yol açtı” sorun düzeldikten sonrasında bir çok şahıs binance kullanımını bırakacağına dair bildirimlerde bulunmuş.

Binance Too Many Requests Hatası Ne Demek?

Bu hatayı görüyorsanız sistem oldukca fazla istekten dolayı hata veriyor anlama gelir. Binance too many requests hatasıyla bir çok şahıs karşılaşıyor.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri