Magazin

"Bir Küçük Gün Işığı" Dizisinin Başrol Oyuncusu Kim ?Oyuncuları Konusu Kanalı

Bir Küçük Gün Işığı Dizisi oldukça yakında Atv ekranlarında seyirciyle buluşacak. 2022-2023 yeni sezonunda ekrana gelmesi beklenen Bir Küçük Gün Işığı Dizisinin yapım şirketi NGM yapım oldu

atv ekranında yeni sezona damgasını vurmaya hazırlanan Bir Küçük Gün Işığı’nın başrol oyuncusu Seray Kaya oldu. Güzel ve başarı göstermiş oyuncu, dizide Elif karakterine yaşam verecek.

Yapımını Cumartesi akşamlarının en sevilen dizilerinden Kardeşlerim’in yapım şirketi NGM’nin, yapımcılığını Nazlı Heptürk’ün üstlendiği dizinin genel yönetmenliğini Emre Kabakuşak’ın yapıyor.

Hikaye ve senaristliği Özgür Evren Heptürk’e ilişkin olan, “Bilemezsin, kim bilir en büyük hediyedir dayanamayacağını sandığın acılar…” mottosuyla yola çıkan “Bir Küçük Gün Işığı”, duygu dolu hikâyesiyle atv ekranlarına gelmek için hazırlıklarını sürdürüyor…

Bir Küçük Gün Işığı Dizisi oldukça yakında Atv ekranlarında seyirciyle buluşacak. 2022-2023 yeni sezonunda ekrana gelmesi beklenen Bir Küçük Gün Işığı Dizisinin yapım şirketi NGM yapım oldu. Bir Küçük Gün Işığı Dizisi oyuncuları kimler, Bir Küçük Gün Işığı Dizisi oyuncu kadrosunda yer edinen adları buradan duyuracağız. İlk başrolü Seray Kaya oldu.


Bir Küçük Gün Işığı Dizisi Oyuncuları

Daha önceki sezonlarda Sefirin Kızı, Kardeşlerim, Kaderimin Oyunu ile Hayaller ve Hayatlar dizileri seyirci ile buluşturan NGM yapım, yeni bir takım daha hazırlıyor. Adı Bir Küçük Gün Işığı Dizisi olan yeni projenin oyuncuları kimler kadroda yer edinen adlar belli oldukça sizlere yazacağız. Bir Küçük Gün Işığı Dizisinin oyuncuları belli oldukça mevzumuza ekleyeceğiz. İşte ilk oyuncular:

Seray Kaya- Elif

Küçük Gün Işığı dizisinin hanım başrolü oldu. Seray Kaya Bir Küçük Gün Işığı dizisinde Elif rolünü canlandıracaktır. Kocamın Ailesi, Kadın, Kuruluş Osman ve Mahkum benzer biçimde dizilerde yer edinen güzel oyuncu Seray Kaya; yapımcılığını NGM’nin üstlendiği, öykü ve senaristliği Özgür Evren Heptürk’e ilişkin olan ‘Bir Küçük Gün Işığı‘ dizisi ile anlaştı ve kadın başrolü oldu. Seray Kaya son olarak Mahkum diziisnde oldukça başarılı bir oyunculuk çıkarmıştı.

Şerif Sezer- Ümran

Şerif Sezer Ümran rolü ile Bir Küçük Gün Işığı dizisinde rol alacak. Şerif Sezer 1943 Bursa doğumludur. Ankara Üniversitesi Tiyatro mezunudur. Sende Gitme, Dila Hanım, Masal Çiçeği, Verda, Yüzleşme, Benim Adım Melek gibi bir çok dizi filmde rol aldı.

4c5bde74a8f110656874902f07378009

Bir Küçük Gün Işığı, yeni sezonda ATV’de başlıyor!

Küçük Gün Işığı Dizisinin genel yönetmenliğini Emre Kabakuşak meydana getirecek. Dizinin öykü ve senaristliği Özgür Evren Heptürk’e ilişkin olan dizi “Bilemezsin, belki de en büyük hediyedir dayanamayacağını sandığın acılar…” sloganıyla seyirciye ulaşacak. Bir Küçük Gün Işığı Dizisi sıradığı bir proje benzer biçimde görünüyor.

2022-2023 yeni sezonda ATV‘de yayınlanacak olan ‘Bir Küçük Gün Işığı‘ dizisi oyuncu ekibine oyuncular katıldıkça sizlere buradan duyuru yapmış olup sayfayı güncelleyeceğiz. Ayrıca Bir Küçük Gün Işığı Dizisi kanalı olan Atv 2 yeni projeyi daha duyurdu. Atv de 2022-2023 sezonu başlamış olacak yeni diziler mevzumuza bekliyoruz sizleri.

Webhaberim.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri