Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm Tek Parça 24 Şubat İzle! - Webhaberim
Dizi Haberleri

Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm Tek Parça 24 Şubat İzle!

Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm Tek Parça 24 Şubat İzle!…Atv’nin beğenilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 24 Şubat Perşembe akşamı seyircileriyle buluşuyor. Her hafta Farklı bir heyecana sürükleyen Bir Zamanlar Çukurova bu hafta gene seyircileri ekran başına kilitleyecek. Bir Zamanlar Çukurova 125.Bölümde neler olacak. Merakla beklenen Bir Zamanlar Çukurova 125.Kısmı ile 24 Şubat Perşembe saat 20.00 de Atv‘de…(*24*)

Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm Tek Parça 24 Şubat İzlemek İçin Tıklayınız..

Çolaklar, Züleyha’nın peşini bırakmıyor(*24*)

Züleyha, Çolakların kurduğu kumpasın kurbanı olur. Çolak’ın adamları zorbalıkla Züleyha’yı kaçırır. Korku dolu anlamış olur yaşayan Züleyha’nın imdadına Hakan yetişirken, asla beklenmedik bir vaka meydana gelir. Çolaklar içinde çıkan tartışmada Özhan silahını kullanır.(*24*)

Fikret duygularına yeniliyor(*24*)

Fikret duygularını daha çok içinde tutamaz ve Züleyha’nın karşısına çıkıp ona aşık bulunduğunu itiraf eder. Fikret’in itirafı karşısında Züleyha ne yapacağını bilmesi imkansız. Diğer taraftan zor günlerinde Züleyha’yı yalnız bırakmayan Hakan, aradaki buzları eritme fırsatı yakalar.(*24*)

Hakan, Vahap barajını ortadan kaldırabilecek mi?(*24*)

Abdülkadir’i kaçıran Fikret, olanları Hakan ve Züleyha’ya anlatır. Abdülkadir’in foyasını ortaya çıkaran Fikret, bu kez Mehmet Kara’nın peşine düşerken, Hakan, ortak çıkarları için Abdülkadir’le antak kalma masasına oturur. Abdülkadir ve Hakan’ın önündeki en büyük engel olan Vahap, hepimiz için büyük bir çekince oluşturur.(*24*)

Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm Tek Parça 24 Şubat İzle!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri