Dizi Haberleri

Borç Harç film konusu ve oyuncuları

Borç Harç filminin konusu ne? Borç Harç filmin yönetmeni ve oyuncu ekibi kimlerden oluşuyor? Film hakkında detaylı detayları sizler için derledik.

Borç Harç filmi hakkında merak edilenler? Film konusu ne? Borç Harç filmi 18 Ocak 2019 tarihinde gösterime girmiştir. Komedi türünde olan yapımın yönetmen koltuğunda ise Efe Hızır bulunmaktadır. Filmin süresi 1 saat 30 dakikalık süreye haizdir.

Borç Harç Filminin Konusu

Filmin başrol oyuncusu olan Murat borçlarıyla boğuşan bir gençtir. Bir tv kanalında çalışan Murat yapmış olduğu esprili ve troll haverlerle ön plana çıkmaktadır. Kız arkadaşıyla evlilik hazırlıklarına başlamayı isteyen Murat, bunun hayatında mühim bir rol aldığını ve kız arkadaşının bunun için fazlaca hususi bir isteği bulunmaktadır. Murat evlenebilmek için kız arkadaşının isteklerini tek tek yerine getirmeye iş yapmaktadır. Tüm hazırlıkları tamamlamaya çalışan Murat ile kız arkadaşı aniden ayrılırlar ve Murat büyük bir oranda borç altında kalır. Bu borçları ödemenin yollarını aramaya adım atar. Tüm bu vakalar üstüne tv patronu ona bir teklifte bulunur. Kendisini aniden tv kanalın başlangıcında bulur. Bu gelişme sebebiyle fazlaca mutludur. Bu gelişme ile borçlarından kurtulup kariyer anlamında yükseleceğini hayal etmeye adım atar. Aradan geçen kısa bir süre sonrasında işlerin asla istediği benzer biçimde ilerlemeyeceğini farkına varır.

Borç Harç Filminin Oyuncu Kadrosu Oğuzhan Uğur, Melisa Akman ve Burak Topaloğlu oluşmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri