Bugün 27 Nisan 2022 Hangi Çekilişler Var? Milli Piyango Çekiliş Takvimi - Webhaberim
Güncel

Bugün 27 Nisan 2022 Hangi Çekilişler Var? Milli Piyango Çekiliş Takvimi

(*27*) Piyango tarafınca haftanın her günü çeşitli çekilişler yapılmaktadır. Bugün hangi çekilişler gerçekleştirilecek İşte (*27*) Piyango Çekiliş Takvimi

Deli Sayısal Loto Severlere Müjde! SüperStar ile Kat Kat Kazanç Süreci Başlıyor!

SüperStar, Deli Sayısal Loto’ya eklenen ve tutturduğun numara sayısına bakılırsa değişen oranlarda kazanç miktarını arttıran yeni bir özelliktir. Süperstar oynamak için Deli Sayısal Loto’da minimum 1 kolon oynamak şarttır; SüperStar yalnız başına oynanamaz. Deli Sayılsal Loto kuponu 4 TL iken ekleyeceğin 1 SüperStar numarası 2 TL’dir. Dolayısı ile 1 kolon Süperstar’lı Deli Sayısal Loto kuponu 6 TL’dir. Sadece Süperstar numarasını bildiğin durumda dahi ikramiye kazanırsın! Süperstar çekilişleri, haftanın 3 günü Deli Sayısal Loto çekiliş küresinden değişik 2. bir çekiliş küresi ile 90 top içinden 1 tane Süperstar numarası çekilerek yapılır.

(*27*) Piyango Çekiliş Takvimi

Gözden kaçırmayın

Hangi Aylar 30 Gün, Hangi Aylar 31 Gün Çeker?
Hangi Aylar 30 Gün, Hangi Aylar 31 Gün Çeker?

SüperStar Nasıl Oynanır? SüperStar, www.Millipiyangoonline.com , (*27*) Piyango Talih Oyunları uygulamaları üstünden ve tüm bayilerden oynanabilir. SüperStar, Sen Seç ve Sistem Oyunu modlarında oynanabilir; Sen Seç modunda, Deli Sayısal Loto numaralarına ek olarak Süperstar numaranı işaretlemek için ilk olarak 6 tane Deli Sayısal loto numarası seçmeli sonrasında aynı kolon için 1 tane SüperStar numarası seçmelisin.

Sistem Oyunu modunda, minimum 6 Deli Sayısal Loto numarası ve en fazlaca 30 SuperStar numarası seçerek sistem tarafınca oluşturulan tüm değişik kolon kombinasyonlarıyla şansını daha da arttırabilirsin. Sayısal Loto kolonu tek başına oynanabilirken SüperStar yalnız Deli Sayısal Loto kolonu ile beraber oynanabilir. Daha detaylı informasyon için senin için hazırlamış olduğumuz SüperStar videomuzu izleyebilirsin. SüperStar ile ne kadar kazanabilirim? SüperStar’ın Deli Sayısal Loto’da olduğu benzer biçimde oyuncuya dağıtım oranı %55’tir.

Deli Sayısal Loto’da 6, 5+1, 5, 4, 3, 2 bilenlere ödül dağıtımı aynı kurallar ile devam ederken , SüperStar ile her bir kazanç kategorisinde bildiğin numaraların yanısıra Süperstar numarasını da bilirsen Deli Sayısal Loto kazancına ek SüperStar kazancı elde edersin. Süperstar’lı oynanan bir Deli Sayısal Loto kolonu için hiçbir Deli Sayısal Loto numarasını tutturamasan bile yalnız SüperStar numarasını tutturarak 10 TL ikramiye kazanırsın! SüperStar ve Deli Sayısal Loto oyun kurallarını daha detaylı inceleyebilmek için bu sayfayı inceleyebilirsin.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri