Memur ve Personel Alımı

Bugün akaryakıta görülmemiş zam geliyor: Depolarınızı kesinlikle doldurun: Benzin ve motorine 3 lira 46 kuruş zam geliyor

Gece yarısı benzine 57 kuruş, mazota ise 1 lira 44 kuruş zam yapılmış oldu ve maliyetler bugünden itibaren geçerli olmaya başladı. Ayrıca hakikat en büyük zammın bugün geleceği paylaşıldı. Bu istikamette mazota 2.34 kuruş, benzine de 1.12 kuruş zam gelecek. Böylece benzinin litresi 24 lirayı, mazotun litresi de 25 lirayı geçecek.

PEŞ PEŞE ZAM GELİYOR

Rusya-(*3*) savaşı sebebiyle pişmeden petrol fiyatlarındaki fazla yükselmeye doların yükselişi de ilave edilince benzin ve mazota her gün zam gelmeye başladı.
Dün gece yarısı Mazotun litre maliyetine 1 lira 44 kuruş, benzine ise 57 kuruş zam gelmişti. Bugün ise üstün dereceli zam geleceği paylaşıldı.

BUGÜNE KADAR EN BÜYÜK ZAM

Hakikat büyük zammın bugün geleceği belirtilirken gece yarısı pompaya yansıyacak halde mazota 2.34 kuruş, benzine de 1.12 kuruş zam yapılacağı ifade edildi. Ayrıca zamlarla birlikte yeni maliyetlerin 9 Mart itibari ile geçerli olacağı bildirildi. Zamlarla beraber mazot 25 TL sınırına, benzin ise 24 TL sınırına katlanmış olacak.
Mazotun litre fiyatı İstanbul’da 19,75 TL’den 22,19 TL’ye, Ankara’da ve İzmir’de 19,86 TL’den 22,30 TL’ye terfi etti.

EŞEL MOBİL SİSTEM ÇAĞRISI

Benzin ve mazot maliyetlerinde dur durak öğren zamlara ilişik EPGİS KATMA DEĞER VERGISI’yi yüzde 1’e indirme teklifinde bulunmuştu. Bu düzen etme olursa benzin ve mazotta 5 liralık bir indirim ihtimali olacak. Sabah Yazarı Dilek Güngör’de Berat Albayrak döneminde uygulanan oynak ölçü sisteminin gene devreye alınması icap ettiğini yazmıştı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri