Televizyon

Bülent Ersoy’dan yürek burkan sözler! “Ölen annemin yanına gitmek istiyorum ben”

(Bayan) Dünyadır mottosu ile meydana getirilen Türkiye (Bayan) Doruğu, dün akşam reelleşti. Golden Palm Mecmuasının Maximum Group Ana Sponsorluğunda Es Home Collection katkıları ile yapmış olduğu organizasyon İş, iktisat, spor, sanat ve tv dünyasının alanlarında birbirinden ehemmiyetli kadın adların iştirakı yapılmış oldu. Yaşam Boyu Onur Mükâfatı alan Bülent Ersoy ise konuşmasıyla herkesi duygulandırdı.

“ANACIĞIMIN YANINA GİTMEK İSTİYORUM”

Uzun Senelerdir merasimlerden kendisini uzak yakalayan Bülent Ersoy Türkiye (Bayan) Doruğu ve Türkiye (Bayan) Mükâfatlarında Yaşam Boyu Onur Mükâfatı’nün sahibi olurken sahnede giydirilmiş olduğu kıyafet ile dikkatleri üstüne çekti.
Kendimle hep onur ettim. Kimsenin huzurunda diz çökmedim. Allah-u Teala bence yarattıkları içinde en fazla insanları hoşlanıyor. O çehreden asla kimseyi diğerleştiremezsiniz. Kadını da Allah yarattı erkeği de. Kimse kimseden bir adım ileri yada geri değildir. Benim manam ve fikirlerim bu. Kabul bakar yada görmez bilinmiş olduğu suretiyle olduğu suretiyle bireyler demokrasilerde fikirlerini rahatça açıklarlar.

bulent-ersoy-dan-yurek-burkan-sozler-olen-14780300_7782_m

Kadın bir anne.
Bir evlat hangi yaşta olursa olsun anneye yoksul. Bende bugün sizinle azıcık konuşmak, tasalaşmak istedim. Allahın izniyle anacığımın yanına gitmek istiyorum. Hangi anneyi baksam ellerine sarılıyorum.” Ersoy’un sözleri karşısında duygulanan Ümmiye Koçak ise sahneye çıkarak Diva’ya yardım olmayı ilgisizlik etmedi.

bulent-ersoy-dan-yurek-burkan-sozler-olen-14780300_9136_m

Kanser tedavisi bakan Bülent Ersoy’un anası Necla Poyraz, 2020 senesinde 89 yaşlarında evinde yaşamını yitirdi.

Daha Fazla Haberler için Takip Edin…
Seray Sever'in babası Tamer Sever kimdir? Seray Sever’in babası Tamer Sever kimdir?
Pankart yapıp metro girişine astı! Fatih Portakal böyle destek verdiPankart yapmış olup metro girişine astı! Fatih Portakal bu şekilde destekledi
Yakışıklı şarkıcı ile poz verdi! ''Hande'yi kaptırdık''Yakışıklı müzisyen ile poz verdi! ”Hande’yi kaptırdık”

kamupersonel.org

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri