Genel Kültür

Burcu Denizer Kimdir? Kaan Urgancıoğlu’nun eşi

Burcu Denizer kimdir, yaşamı, kariyeri, biyografisi, instagram hesabı, twittter hesabı, Kaan Urgancıoğlu evliliğe ilk adımını attı, eşi, evlendirilmiş olduğu şahıs, evli mi şeklinde aramalarınıza sitemizde cevap bulabilirsiniz.

Burcu Denizer kimdir

Yerli dizilerin başarıya ulaşmış yüzlerinden kabul edilen Kaan Urgancıoğlu, sürpriz bir karar ile evlendiğini duyurdu. Bir süredir beraber olduğu Burcu Denizer ile Atina’da Pire Başkonsolosluğuunda evlendiğini duyuran meşhur ismin eşinin kim olduğu merak edilmeye başlandı. Peki Kaan Urgancıoğlu’nun eşi Burcu Denizer’in kim olduğu merak ediliyor.

Hayatı – Biyografisi

Tarsus Amerikan Lisesi’nde lise eğitimini tamamladı. Lisans Eğitimini Bilgi Üniversitesi Sosyoloji kısmı üstünde yapmış oldu. Ancak kısmı bitirmeden okulu dondurup yurtdışına gitti.

New York’ta işletme eğitimi alan genç ismin ailesinin İstanbul’da bir oldukça işletmenin sahibi olduğu öğrenildi. Dedesinin en meşhur lokantalardan birine haiz olduğu anlatılan Denizer’in anası ve dayısı da bu mekanların işletmecileri olarak biliniyor.


19 Haziran’da Atina’da Pire Başkonsolosluğunda evlendirilmiş olduğu öğrenilen çift, evliliklerini toplumsal medya hesabından duyurdu. Çiftin peşinden evliliklerini İstanbul’da dostları ile kutladıkları öğrenildi.

Meşhur çiftin nikah törenlerine yalnız ailelerin ve yakınlarının katılmış olduğu öğrenildi.

Kaan Urgancıoğlu kimdir? Aşk 101 dizisi Kemal

Burcu Denizer Yaşı


Boyu

1.76


Kilosu

Nereli

İstanbul

Instagram hesabı

@burcudenizer

Twitter hesabı


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak smm panel
sitene canlı tv ekle bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş