Genel

Burcu Kara köyüne gitti

  • Haberler

  • Magazin Haberleri


  • Burcu Kara köyüne gitti

Burcu Kara köyüne gitti

Köy evine tadilat yaptıran Burcu Kara, son paylaşımıyla ilgi odağı oldu.
  • Haber Merkezi
  • 21.09.2022 – 07:16
  • Güncelleme : 21.09.2022 – 07:29


Telegram ile paylaş

Google News’de takip et

Yedi yıl ilkin yönetmen Fırat Parlak ile evlenen ve Ali Çınar isminde bir oğlu bulunan oyuncu Burcu Kara, geçtiğimiz yıl Bursa’nın İznik ilçesindeki dedesinden kalan doğup büyümüş olduğu köy evini yenilemişti.

Çocukluğunun geçmiş olduğu yıkılmaya yüz tutmuş, eski kerpiç ev için aylarca çaba sarfeden Kara, “Evin çökmesine gönlüm asla razı değildi. Bir delilik yapmış olup restorasyona karar verdik” demişti.

Burcu Kara köyüne gitti #1

Uzun çalışmalarının arkasından evin son halini takip edenleri ile paylaşmayı dikkatsizlik etmeyen Kara, bahçesine diktiği tohumlardan da meyve-sebze almaya başladı.

Şimdilerde ikinci kez anne olmak için gün sayan Burcu Kara, eline bir sini alıp bahçesindeki armut ve domatesleri topladı. Bahçeden elde etmiş olduğu mahsüllerle poz veren meşhur isim, bu kareleri toplumsal medya hesabından paylaştı.

Burcu Kara köyüne gitti #2

42 yaşındaki Kara, paylaşmış olduğu fotoğraflara şu notu düştü:

“Önlemini alalım”

“Bugün de elimiz boş çıkmadık bahçeden. Şimdi seneye tohum biriktirme zamanı. Bakın; hiçbir şey istemem. Ama elinizde ata tohumu var ise ‘hayır’ demem. Hep diyorum; Çocuklarınıza ne olursa olsun tohum bırakın. Artırın, biriktirin. Doğaya haiz çıkalım. Daha fazla ziraat bitmeden, başka ülkelere daha çok muhtaç kalmadan, çoğumuz kendi evimizde bunun önlemini alalım”

Burcu Kara köyüne gitti #3Burcu Kara köyüne gitti #4İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri