Televizyon

Büşra Pekin’den “Dilberay” açıklaması

busra pekinden dilberay aciklamasi 620e2be606878

Dilber Ay’ın yaşamını mevzu alan film geçen haftalarda vizyona girmişti

 www.habertuar.com 

Dilber Ay’ın yaşamını mevzu alan filmde sanatçıyı canlandıran Büşra Pekin, mevzuyla ilgili konuştu.
Benim için birinci öncelik; caddeden aldığım tepki. İnsanların beni bakınca verdikleri tepkiler çok iyi” dedi

Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine göre; oyuncu Büşra Pekin (39), daha önceki zaman bir alışveriş şenliğine katıldı. Standları dolaşan Pekin’in bayağı sevinçli olduğu bakıldı. Özellikle pandemi döneminde alışverişte olabildiğince duyarlı olduğunu açıklayan Büşra Pekin, “Ben alışveriş tutkunuyum fakat pandemide yalnızca zamansız parçaları ve gereksinimim olanı alıyorum.
Kadın hakları ve teşebbüsleri mevzu olunca akan sular duruyor.” biçiminde konuştu.

“Dilber Ay” filmindeki oyunculuğuyla da beğeni toplayan Pekin, “Filmin geri dönüşlerinden mucizevi mutluyum. Benim için birinci öncelik; caddeden aldığım tepki. İnsanların beni bakınca verdikleri tepkiler harika” ifadelerini kullandı.

İbrahim Karakaş: Çok duygulandı

“Müslüm”, “Ayla”, “Çiçero” ve “Kesişme Iyi ki Varsın Eren” gibi filmlerin ardından sanatçı Dilber Ay’ın yaşamı da beyazperdeye aktarılmıştı.
Dilber Ay’ın eşi İbrahim Karakaş da filmle alakalı düşüncelerini dile getirmişti.

Büşra Pekin’den methiye dolu sözlerle bahseden Karakaş, “Filmi izlerken tabii ki çok duygulandım. Çocuk yaşta evlendirildiği sahnede gözyaşlarımı yakalayamadım. Ben hakikatinde Demet Akbağ’ın canlandırmasını isterdim ama Büşra kardeşim de aslanlar gibi rolünü oynamış. Komedi oyuncusunun böyle bir dram filminde gösterdiği bu performans takdire şayan.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri