Oyun

Busuu Premium APK Son Sürüm 23.5.0.748 İndir

Busuu Premium APK Son Sürüm 23.5.0.748 İndir

Yeni bir dil öğrenmek yada başka bir dilde daha akıcı olmak istiyorsanız, o vakit bu uygulama tam size bakılırsa. Busuu Premium Full İndir, her insanın yabancı dil becerilerini özgürce geliştirmesine olanak tanıyan gelişmiş bir dil öğrenme uygulamasıdır. Android için Busuu Premium‘u hemen indirin ve birçok dili anlama yoluna başlayın. Denemenizin sonunda, tonlarca yeni dil ve lehçede uzman olacaksınız.

Busuu Premium Apk Özellikleri

Öyleyse, size ücretsiz öğretecek bir uygulamanız varken neden parayı bir yabancı dil kursuna harcayasınız? Bu, size Busuu Premium Full İndir Uygulamasından sağlanan birçok özellik ve avantajdan sadece biridir.

İlgileniyorsanız, dil öğrenme aracıyla birlikte gelen diğer özelliklerin bir listesini burada bulabilirsiniz:

  • Belirli bir dilde daha fazla pratiğe ihtiyacınız varsa, bu konuda size yardımcı olabilecek birçok alıştırma konuşması vardır.
  • Öğrenmek istediğiniz dilin yerlileri arasındaki temel, orta ve karmaşık konuşmalardan ilk elden öğrenin.
  • Ayrıca kendi çalışma planınızı oluşturabilirsiniz!
  • Çalışma sürenizi iyileştirmek için tüm program ve öğrenme eğrisi ile zamanınızı daha iyi düzenleyin.
  • Her seferinde bir adımda kendi hızınızda öğrenin ve kendi hedeflerinizi belirleyin.
  • Kelime Eğiticisi, daha fazla kelime kaydetmenize ve bunları hafızaya almanıza izin verir.
  • Asla yeni bir kelimeyi unutma ve kendi yabancı kelime hazineni sürekli olarak genişlet.
  • Yeni bir dil öğrenmenin en zor yönlerinden biri gramerdir. Ancak, Busuu Premium Dilbilgisi İncelemesi ile, dili daha iyi anlamak için dilbilginizi kontrol edebilir ve ayarlayabilirsiniz.

Busuu sertifikası ne ise yarar

Her şeyi bitirdiğinizde, McGraw Hill’den bir sertifika alacaksınız. Busuu Böylece ilerlemenizle gurur duyabilir ve hatta başarınızın kanıtına haiz olabilirsiniz. Dahası, uygulamayı tamamen çevrimdışı kullanabilirsiniz. Öğrenmeye devam etmek için web bağlantısına ihtiyacınız olmayacak. Yani, nereye giderseniz gidin, yabancı becerilerinizi incelemeye devam etmek için her ara sıra vardır.

Business Premium Mod APK Parasız İndir

Premium uygulama, sizi birkaç ay içinde oldukca dilli bir uzman haline getirecek oldukca sayıda mükemmel özelliğe haizdir. Yeni bir dil öğrenmek asla bu kadar kolay olmamıştı. Hazır mısın? Öyleyse, devam edin ve Busuu Premium Mod APK indirmesini derhal buradan yükleyin. Sitemizdeki öteki full sürüm uygulamaları görmek için Uygulamalar tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri