Genel Kültür

Call It Love Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Call It Love (사랑이라 말해요) dizi, mevzusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, mydramalist puanı, ekşi yorumları, fragmanı benzer biçimde aramalarınıza yorumguncel.com!

Film hakkında

22 Şubat 2023 tarihinde yayınlanmaya süregelen 2023 yapımı Cenup Kore dizisidir. 16 bölümden oluşan dizi, drama ve duygusal türünde içeriyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Kim Young Kwang, Lee Sung Kyung, Sung Joon, Ahn Hee Yeon, Kim Ye Won ve Yeon Je Hyung benzer biçimde adlar içeriyor.

Dizinin yönetmenliğini Lee Kwang Young üstlenirken, senaristliğini Kim Ga Eun kaleme aldı.


Hulu tarafınca gösterilen dizi haftada 1 bölüm yayınlanıyor. Ayrıca Please Say This Is Love adı ile de biliniyor.

12 Nisan 2023 tarihinde yayınlanacak kısmı ile gösterim maratonunu tamamladı.

Dizinin bölümleri 1 saat 10 dakikadan oluşuyor.


Call It Love mevzusu

Dizinin mevzusu, Hayatın tüm gruplarını aşma ve bu duygusal melodram, derinden etkileyen bir adam ve kadının öyküsünü konu alıyor. Katılımcılara karşı artan empati ve anlayışları yardımıyla, yeni duygularla dolu koruyucu bir koruyucu çıkarlar.

Sim Woo Joo’nun yaşamı, metresi tarafınca zorla evinden atılan babasının ölümünden sonrasında daha da evi gider. İntikam almak için babasının eski sevgilisinin oğlu Han Dong Jin’e yaklaşıyor. Bizimle daha çok vakit geçirdikçe aşık bulunduğunu farklıdır. Yalnız bir yaşamı olan bir işkolik olan Han Dong Jin, Sim Woo Joo’nun gelişmesiyle dünyasının alt üst bulunduğunu farklıdır.

Call It Love oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Kim Young Kwang, Lee Sung Kyung, Sung Joon, Ahn Hee Yeon, Kim Ye Won ve Yeon Je Hyung benzer biçimde adlar içeriyor.

Kim Young Kwang – Han Dong Jin
Lee Sung Kyung – Shim Woo Joo
Sung Joon – Yoon Joon
Ahn Hee Yeon – Kang Min Young
Kim Ye Won – Shim Hye Seong
Yeon Je Hyung – Kang Goon
Sung Ryung – Kim Yu Ri
Nam Ki Ae – Ma Hee Ja
Jun Suk Ho – Choi Sun Woo
Park Jin Ah – Hyun Ji Hyung

Fragmanı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak smm panel
sitene canlı tv ekle bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş