Camdaki Kız Son Bölüm 24 Şubat Perşembe İzle! - Webhaberim
Dizi Haberleri

Camdaki Kız Son Bölüm 24 Şubat Perşembe İzle!

Camdaki Kız Son Bölüm 24 Şubat (*24*)şembe İzle!…Kanal D’ de gösterilen Camdaki Kız dizisi perşembe akşamları seyircilerle buluşuyor. Nalan, sıcakkanlılığı ile her insanın ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç hanımdır. Ailesinin tek evladı olduğundan el bebek gül bebek büyütülmüş, yaşamını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olan Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Camdaki Kız her hafta (*24*)şembe akşamı saat 20.00 de Kanal D‘ de…

Camdaki Kız Son Bölüm 24 Şubat Perşembe İzlemek İçin Tıklayınız…

Sedat’ı durdurmak için yanına giden Nalan ona hamile olduğu haberini verince bu haber Sedat’a tekrardan ümit verir. Rafet’in kendiyle ilgili kararından habersiz olarak eve dönen Sedat’ı bir sürpriz beklemektedir. Alp, Adil’in Cana’ya yardım ettiğini öğrenince onu arayarak Sedat ve Cana arasındaki ilişkiyi anlatır. Bu durumu öğrenince yıkılan Adil, gerçekleri Nalan’a anlatmakta kararlıdır. Nalan, sıcakkanlılığı ile her insanın ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç hanımdır.

Ailesinin tek evladı olduğundan el bebek gül bebek büyütülmüş, yaşamını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olan Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir vakit sonrasında hayatları, gerçek bir karanlığa yok olacaktır.

Camdaki Kız Son Bölüm 24 Şubat Perşembe İzle!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri