Dizi Haberleri

Can Yoldaşım 210.Bölüm Tek Parça 25 Şubat Cuma İzle!

Can Yoldaşım 210.Bölüm Tek Parça 25 Şubat Cuma İzle!…Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü özetleyen Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alacak. Aşkın ve kurulan hayallerin birbiriyle sınandığı Can Yoldaşım hafta içi 15:30, hafta sonu 16:00’da Kanal 7’de…

Can Yoldaşım 210.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 25 Şubat Kanal 7 İzlemek İçin Tıklayınız…

Bir yanda tutkulu ve eğitimli Sandiya öteki yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir halde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile seyircisiyle buluşacak. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında yaşamını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta derslik geleneksel ailesinin varisidir. 

can yoldasim 194 bolum tek parca 9 subat carsamba izle 6203c05567ffdCan Yoldaşım 210.Bölüm Tek Parça 25 Şubat Cuma İzle!

Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin talibi arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş bulunduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an ilkin yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın anası Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok güçlük vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya iyi mi zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara karşın hayallerini gerçekleştirebilecek mi? (*25*) ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi fanatiklerine coşku dolu dakikalar yaşatacak.

Aşkın ve kurulan hayallerin birbiriyle sınandığı Can Yoldaşım 31 Temmuz Cumartesi gününden itibaren hafta içi 15:30, hafta sonu 16:00’da Kanal 7’de…

Can Yoldaşım 210.Bölüm Tek Parça 25 Şubat Cuma İzle!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri