Can Yoldaşım 311. Bölüm Full İzle (6 Haziran Pazartesi) - Webhaberim
Güncel

Can Yoldaşım 311. Bölüm Full İzle (6 Haziran Pazartesi)

Can Yoldaşım Hint Dizisi 311. Bölüm Full İzle, Can Yoldaşım 311. Bölüm Tek Parça İzle, Can Yoldaşım 311. Bölüm Türkçe Dublaj İzle

Can Yoldaşım 311. Bölüm Full İzle (6 Haziran Pazartesi)

Can Yoldaşım Hint Dizisi 311. Bölüm Full İzle, Can Yoldaşım 311. Bölüm Tek Parça İzle, Can Yoldaşım 311. Bölüm Türkçe Dublaj İzle

Can Yoldaşım 311. Bölüm

Bir yanda tutkulu ve eğitimli Sandiya öteki yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj. Yolları bambaşka bir halde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile seyircisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında yaşamını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır.

Suraj, Rajasthan’daki orta derslik geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin talibi arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş bulunduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an ilkin yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın anası Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok güçlük vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya iyi mi zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara karşın hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi fanatiklerine coşku dolu dakikalar yaşatıyor.

Ankita Vanş’ı da alarak Rathi ailesine sürpriz yapmak için yola çıkar. Yolda karşılarına çıkan gençler onlara törene gideceklerini fakat araçlarının bozulduğunu söyleyip yardım ister. Vanş, kardeşi Ved’e armağan almak için otomobilden indirilmiş olduğu sırada teröristler Ankur ve Ankita’yı kaçırır. Vanş anne ve babasını bulamayınca derhal Suraj’ın yanına gidip durumu anlatır.

Sandiya Arpita’dan Ankur ve Ankita’nın öldüğü haberini öğrenince yıkılır. Yas tutmaya vaktinin olmadığını düşünen Sandiya teröristlerin peşine düşer. Sandiya onları zamanında durdurabilecek mi?

Can Yoldaşım 311. Bölüm Full İzle

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri