Dizi Haberleri

Canım Annem 24 Haziran Cuma 95. Bölüm İzle (TV8)

TV8

(*24*)Canım Annem 24 Haziran Cuma 95. Bölüm İzle (TV8)

TV8 ekranlarında gösterilen günlük dizi Canım Annem 95. Bölüm gösterildi. Oyuncu ekibi ve mevzusuyla izleyenlerden tam not alan Canım Annem 95. Bölüm tamamı haberimizde sizlerle.

24 Haziran Cuma Canım Annem 95. Bölüm Full İzle. Başrollerin de Erol Gedik ve Seliz Sezgin benzer biçimde başarı göstermiş oyuncuların yer almış olduğu günlük dizi Canım Annem 95. Kısmı ile TV8 ekranlarında izleyenler ile buluştu. Her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitleyen Canım Annem dizisinde bugün gösterilen 95. bölüm dizi severler tarafınca web arama motorlarında en oldukca aranan kelime oldu.


Canım Annem Konusu ve Oyuncuları

Zeynep annesini oldukca seven ona oldukca bağlı güzel bir kızdır. Bir gün anası Cemre’yi trafik kazasında kaybeder. doğuştan kalbi delik olan Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler. Zira Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbi vardır. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babası Murat’ın, Melek ile evlenmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir. Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in yaşamı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılmış olur. Murat şimdi kızı için, nefret etmiş olduğu eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık anası olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi bulunduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir.


Canım Annem dizisi mevzusu ve oyuncuları izleyenler tarafınca merak ediliyor. Oynadığı karakterleri canlandıran başarı göstermiş oyuncuların gerçek adları dizi severler tarafınca web ortamında ve toplumsal medya da araştırılmaya başlanmış. Bilhassa başrol oyuncuları Murat, Nazlı ve Melek karakterlerine yaşam veren adlar oldukça oldukca aranmaya başlandı. Bizde bu yazımızda dizi severlerin merak etmiş olduğu oyuncuları sizlerle paylaşacağız. Selin Sezgin, Erol Gedik, Gece Işık Demirel, Serdar Yıldırım, Dilara Büyükbayraktar, Cansın Mısırlı, Faruk Pakiş, Hasret Savaş, Kayra Zabçı, Emin Önal, Belma Mamati, Yavuz Pekdiker


Daha fazla ileti

Canım Annem 94. Bölüm Full İzle (TV8)

Canım Annem 22 Haziran Çarşamba 93. Bölüm Full İzle (TV8)

Canım Annem 95. Bölüm İzle

Asude, Melek’in oyunu yardımıyla Nazlı’nın Furkan’ı baştan çıkarmaya çalıştığını zannetmektedir. Nazlı’ya karşı en başından beri ön yargılı olan Asude için Nazlı artık varlıklı koca avcısı bir hanımdır. Nazlı Asude’nin karşısında kendini anlatmaya çalışsa da Asude buna izin vermez. Nazlı yaşamı süresince uğramadığı kadar büyük bir hakarete maruz kalmıştır. Bunu sindirebilmesi mümkün değildir. Hayal kırıklığıyla kabuğuna çekilir. Bu kez Murat ona ulaşmakta güçlük çeker. Nazlı’ya ne işe yaradığını anlamaya çalışan Murat annesiyle de keskin tavırları sebebiyle gerginlik yaşamaya adım atar. Yaşananlardan memnun olan tek şahıs Melek’tir. Oya, Kerem’le arasındaki meselenin halledileceğine dair umudunu tamamen yitirmiştir. Diğer taraftan Yıldız’ın varlığı da onu son aşama rahatsız etmektedir. Bu durumda Ramo’nun getirmiş olduğu Hollanda işini ciddi şekilde düşünür. Sümbül de kazanacağı para sebebiyle kızını cesaretlendirir. Oya sonunda işi kabul etmeye karar verir. Yıldız, Rüstem tarafınca kaçırılmıştır. Herkes onu ararken o Rüstem’in karşısında elleri ve ayakları bağlı hâlde oturmaktadır. Yıldız’ı orada büyük bir sürpriz beklemektedir. Rüstem’in sürprizi Yıldız’ın yaşamını kökünden değiştirecek kadar büyüktür.

Benzer İçerik: Canım Annem 94. Bölüm Full İzle (TV8)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri