Televizyon

Canım Annem 51. Bölüm Biz Seni Bulduğumuz için çok şanslıyız 25 Nisan İzle

Kerem, Rüstem’i bulup Oya’yı kurtarabilecek mi?

Canım Annem yeni bölüm 25 Nisan Pazartesi 14:45’te TV8’de!

Murat’ın yemeğe gelmeyeceğini öğrenen Melek, içinden Zeynep’e ağır sözler söylenir. Nazlı ile söyleşi etme fırsatı yakalayan Furkan’ın tavırları Melek’in bakış açısından kaçmaz. Film esnasında yan yana oturmak zorunda kalan Murat ve Nazlı ilk kere bu kadar yakınlaşmıştır. Rüstem, Kerem’in peşlerine düşmesinden oldukça rahatsız yeni bir yer arayışına girişmiştir.

Sümbül görüş gününde kızına tavsiyelerde bulunurken Oya onlara yaşadıklarını belli etmek istemez. Kerem, dükkana gelmiş olarak her yeri didik didik ararken kilitli bir kapı dikkatini çeker. Melek’in evlatları kreşe gönderebilmek için yapmış olduğu plan onu istemediği bir durumun içine sokar. Bunu çözmek için Nazlı’dan yardım isteyecektir. 

Canım Annem 51. Bölüm tv gösterim saatinde sitemize yüklenecektir

Bir aşk ve aile dramı Canım Annem yeni bölümleriyle hafta içi her gün 14:45’te TV8’de!

Canım Annem 51. Bölüm canlı yayın izlemek için tıkla

https://www.youtube.com/watch?v=%0AEOiTj1FMdTc&autoplay=1

Nazlı, Melek ve Murat’ın samimi halini gördüğünde hissettiklerine anlam verememektedir. Melek, Asude’nin de desteğiyle Murat’la bir geleceğinin olacağı düşüncesine kapılmıştır.

Kerem, Oya’yı hapisten kurtarmak için her yolu denerken Halit de Sümbül’e destek olmaktadır.

Murat, Melek’in gönlünü almak için çıkmış olduğu yemekten keyif almazken  Melek her şeyi lehine çevirdiğini düşünür.

Melek, iş yemeği için Murat’ı beklerken fena bir sürprizle karşılaşacaktır. Ramo’nun bir şey bildiğini düşünen Kerem onu sıkıştırırken bu fikrinde yanılmadığını anlayacaktır. Öğrendikleriyle deliye dönen Melek,  bu kere Murat’a kötü yakalanır. 

https://www.youtube.com/watch?v=%0AvUsIpoA0Cfo&autoplay=1

 Ancak bu krizi ikisini yakınlaştıracak bir fırsata çevirmek için zaman kaybetmeyecektir.

Murat nezaket gereği, Melek’in gönlünü almak için onu yemeğe çıkartırken Nazlı kendi hisleriyle yüzleşmenin güçlüğüyle karşı karşıyadır.

Murat’la Melek’in yemekte oldukları akşam Furkan da Nazlı’nın yanında konaktadır. Oya emniyette suçunu itiraf etse de, Kerem hapse göndermemeye niyetlidir. Ancak Kerem’in bilmediği şey Oya’nın ne aşama kesin olduğudur. Oya’nın kararlılığı Kerem’i ve bununla beraber herkesi çaresiz bırakırken kendisini de yeni sınavlarla karşı karşıya getirecektir. Bir aşk ve aile dramı Canım Annem yeni bölümleriyle hafta içi her gün 14:45’te TV8’de!

https://www.youtube.com/watch?v=%0AJbLK5tTuBq0&autoplay=1

Canım Annem 51. Bölüm 25 Nisan Full İzle

Webhaberim.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu