Canım Annem 89. Bölüm Full İzle (16 Haziran Perşembe) - Webhaberim
Güncel

Canım Annem 89. Bölüm Full İzle (16 Haziran Perşembe)

Canım Annem 89. Bölüm Tek Parça İzle, Canım Annem 89. Bölüm Full İzle, Canım Annem 89. Bölüm Reklamsız Youtube HD Seyret.

Canım Annem 89. Bölüm Full İzle (16 Haziran Perşembe)

Canım Annem 89. Bölüm Tek Parça İzle, Canım Annem 89. Bölüm Full İzle, Canım Annem 89. Bölüm Reklamsız Youtube HD Seyret.

Canım Annem 89. Bölüm

Haydi bakalım Orhan Bey torununun evine geldin değil mi!

CANIM ANNEM KONUSU
Zeynep, Nazlı’yı görüp anası zannetmiştir sadece Nazlı, Zeynep’e göründükten sonrasında ortadan kaybolduğu için hepimiz Zeynep’in hayal gördüğünü düşünür. Murat, karısının ölmesiyle yıkılsa da kızı için ayakta kalmak zorundadır. Cemre’nin ölümü herkesi üzüntüye boğduğunda buna sevinen tek şahıs Melek olur.Ama ne pahasına olursa olsun hepimiz, annesinin öldüğünü Zeynep’ten saklamak zorundadır. 

Melek, Cemre’den sonsuza kadar kurtulduğunu düşünerek mutlu olurken Selim Bey de kazayı öğrenir ve bu sebeple kalp krizi geçirir. Murat, Cemre’yi evde beklemeye karar verilmiş olduğu sırada karısının kaza yaptığını öğrenir. Cemre, babası Selim Bey tarafınca acil bir halde hastaneye çağrıldığında, ondan hem kendisinin hem de ailesinin yaşamını kökünden değiştirecek şeyler öğrenir.

Yapımcılığını Saran Studios ve Stellar Yapımın üstlendiği, bir aşk ve aile trajedisinin yaşandığı yepyeni günlük dizi Canım Annem Bir aşk ve aile trajedisinin yaşandığı yepyeni günlük dizi Canım  Annem 14 Şubat Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 14.45’te TV8 ekranlarında!

CANIM ANNEM 89. BÖLÜM İZLE

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri