Mobil

Catalyst Black APK MOD v0.20.6 (Sınırsız Para) indir 2022

Catalyst Black APK indir

Moba oyunları dünyadaki birçok oyuncuya yabancı değil. Her oyuncu bir karakter içinde duracak ve onları takımdaki diğeri oyuncularla ortaklık yapmak için denetim edecek. Her ekip etkinliği için, kazanmak için düşman takımın ana evini yok etmek mümkündür. Oyun, ekip üyelerinin işbirliğini gerektirir bu sebeple her kişinin kendi görevi olacaktır. Şu demek oluyor ki oyunda oldukça değişik maçlar olacak, gerilimli anlamış olur olabilir. Bu oyun türünün hayranıysanız, Catalyst Black APK göz ardı etmemeniz gereksinim duyulan bir oyundur.

Catalyst Black, oyunculara çağıl ekipmanlarla yeni bir dünyaya dahil olma hissi veren oldukça detaylı bir halde tasarlanmıştır. Büyük ayrıntılarla yaratılmış büyük bir dünya. Bu, oyuncuların dikkatini çekmeye destek olan faktörlerden biridir. Bu grafiklere bayılacaklar ve oyunu deneyim etmek isteyecekler; yavaş yavaş sevmeye ve ondan etkilenmeye başlarlar. Karakterinizi, çevredeki çevreyi gözlemlemenizi elde eden üçüncü bir perspektiften gözlemleyeceksiniz. Çevre, ağaçlar, efektler vb. ayrıntılarla oldukça gerçekçi ve spesifik olacak şekilde tasarlanmıştır. Her modun görevini tamamlamak için diğeri oyuncuların onlarla ortaklık yaptığını gözlemleyebilirsiniz.

Catalyst Black APK Son Sürüm

Catalyst Black Mod Apk Hile Indir 2

Catalyst Black, ekip başına 10 ile 20 içinde değişen oyuncu sayısı ile maçlar yapacağınız bir MOBA oyunudur. Bu, bu oyun için değişik bir unsur haline geliyor. MOBA oyunlarındaki ortak mekanlar yerine bu oyun oynanış sürecine bir yenisini daha getirmiştir. Oyuncular istedikleri yönergeleri takip edebilir ve ekip dostlarıyla koordine edebilir.

Catalyst Black Mod Apk Hile Indir 3

Catalyst Black APK Sınırsız Para

Bu şekilde bir miktarla, daha oldukca insanla seyahat ederken daha oldukca huzura haiz olabilirsiniz. Becerileriniz zayıf olsa da, ekibinizle koordinasyon halindeyken hala güvende olabilirsiniz. Ek olarak, oyun oynarken miktar daima başka stratejilerle birlikte gelir. Mesela, birden fazla eşya müdafaasını ve diğerlerini refakat etmek için ayırmak mümkündür. Böylesine büyük bir takımla oynarken oluşturulacak başka stratejiler de kesinlikle olacaktır.

Catalyst Black Mod Apk Hile Indir 4

Sol taraftaki denetim butonu ile karakteri kolayca denetim edeceksiniz. Saldırılar ve beceriler sağda olacak. Halihazırda haiz olduğunuz becerilerin kombinasyonu ile düşmana birçok değişik şekilde saldıracaksınız. Bununla birlikte, sağlığınız hızla düştüğünde geri çekilebilmeniz için daima sağlık çubuğuna dikkat etmelisiniz.

Catalyst Black Mod Apk Hile Indir 5

Catalyst Black APK MOD 2022

Bu oyunda aralarından seçim yapabileceğiniz birçok mod olacak. Maçı daha da kolaylaştırmak için kişi sayısını isteğinize nazaran özelleştirebilirsiniz. Modlar içinde Bayrağı Yakala, Çekirdeğe Atak vb. dahildir. Her modun iyi mi oynanacağına dair bir açıklaması vardır, bu yüzden size uygun modları seçeceksiniz. Catalyst Black, size yeni deneyimler kazandıracak bir MOBA oyunudur. Artık 5vs5 maçla sınırı olan değil, artık her takımın 10 ila 20 kişilik olduğu maçları deneyimleyebilirsiniz. Bu, değişik modlarla başlarken belirli ekip stratejileri gerektirir. Bununla birlikte, oyun size kesinlikle seveceğiniz ve kendinizi o dünyaya kaptırmak isteyeceğiniz görkemli grafikler sunuyor. Catalyst Black’i  yüklemezsiniz?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri