Eğitim

Çelik ailesinden bursu alan öğrenciler için kayıt yenileme başvuruları başladı

Çelik ailesinden bursu alan öğrenciler için kayıt yenileme başvuruları başladı

Geçtiğimiz yıl Seyit Mustafa Çelik Ailesinden burs alana Üniversite öğrencilerinin burs kayıt yenileme başvuruları başladı.

EĞİTİM

Geçtiğimiz yıl Seyit Mustafa Çelik Ailesinden burs alana Üniversite öğrencilerinin burs kayıt yenileme başvuruları başladı.


Seyit Mustafa Çelik ailesi tarafınca meydana getirilen açıklamada, 20 ile 23 Eylül tarihleri içinde bir tek, geçen yıl burs alan eski öğrencilerin kayıt yenileme başvuruları alınacağı açıklandı. Yeni kazanan öğrenciler için ise 25 Eylül tarihinden sonrasında bir duyuru yapılacağı kaydedildi.

Duyuru Şöyleki,
“2022 / 2023 Burs Başvuraları
DİKKAT !!
Bu seneki burs kabul neticeleri web sitemizde toplu olarak yayınlanacaktır. Burs başvurusu yapacağınız vakit isminizin hepimiz tarafınca görüleceğini ihmal etmeyin.Amacımız maddi durumu iyi olan öğrencilerin başvuralarını engellemektir. !!

– 20.09 – 23.09 tarihleri içinde bir tek, geçen yıl burs alan eski öğrencilerimizin kayıt yenileme başvuruları alınacaktır.

Yeni kazanan ve yeni müracaat meydana getirecek öğrenciler için 25.09 tarihinde yeni bir duyuru yapılacaktır. Binlerce başvuruya yanıt verdiğimiz için lütfen bu tarihten ilkin whatsapp numaramıza yazıp bizleri meşgul etmeyin!!

Kayıt yenileyecek eski bursiyerlerimiz aşağıda belirtilen evrakları burs numaramıza pdf dosyası olarak atın.(fotoğraf vs. atmayın)

1- Bu seneye ilişkin ögrenci belgesi ( E-devlet üstünden pdf olarak atabilirsiniz.)
2- Tüm senelere ilişkin transkript (2 den fazla alttan ders bırakan öğrencilerin kayıt yenilemesi yapılmayacaktır.)
3- İş bankasına ilişkin iban numaranız
( TR…………. şeklinde whatsappdan ileti olarak atın. Resim atmayın.)”

Nusaybinim

Seyit Mustafa Çelik bursu başvuru şartları ne? Nasıl başvuru yapılır? Kimler başvuru yapabilir?

Seyit Mustafa Çelik bursu müracaat şartları ne? Nasıl müracaat yapılır? Kimler müracaat yapabilir?

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle[

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri