Televizyon

Cem Belevi kimdir, aslen nereli? Şarkıcı Cem Belevi İrem Derici ile aşk mı yaşıyor? Cem Belevi kaç yaşında?

İçindekiler

Kanal D ekranlarında gösterilen Şarkılar Bizi Açıklar’in davetlilerinden biri de Cem Belevi oldu. Şarkıları kadar bu günlerde hususi yaşamı ile gündeme gelen Belevi’nin yaşamı ve memleketi benzer biçimde mevzular merak edildi. Peki Cem Belevi kimdir?

CEM BELEVİ KİMDİR?

Cem Belevi, 4 Haziran 1987 tarihinde İzmir’de ressam bir anne ve piyanist bir babanın oğlu olarak dünyaya gelmiştir. 7 yaşlarında ailesinin de yardımı ile piyano dersleri alarak müziğe ilk adımlarını atmış olan ad, 13 yaşlarında gitar çalmasını bilmeye adım atmıştır.
Üniversite eğitimi için İngiltere’ye giden ad 5 yıl kalmış olduğu İngiltere’de ilk 6 ay Cambridge’te dil eğitimi, sonrasında 1 yıl LondraDavid Game College’ta iktisat ve 3 yıl Brunel Üniversitesi’nde Beynelmilel Firma okuyarak üniversite eğitimini almıştır.

Üniversite sürecinin peşinden Londra’nın büyüleyici ve duygusal atmosferinde onlarca beste yapmıştır. Aynı zamanda Londra’dayken London Scholl Of Contemporary Music (LCCM)’te; Blues, Jazz ve Şöhret eğitimi almıştır.
Fakat müzik yapma isteği ile her şeyi bırakmış ve Türkiye’ye dönmüştür ve 2011 senesinde albüm emek harcamaları yapmıştır.

Cem Belevi, 2013 senesinde ilk albümü “Öğrenmezsin”i çıkartmıştır. Ajda Pekkan’dan dinlediğimiz ‘Kim Ne Derse Desin’ adlı şarkının düzen etmesini Mustafa Ceceli yapmıştır. Ayşe Akın da, “Kim Ne Derse Desin” şarkısında Cem Belevi ile düet yapmıştır.

CEM BELEVİ İREM DERİCİ İLE SEVGİLİ Mİ?

Meşhur adın, müzisyen İrem Derici ile beraber olduğu öğrenilmekte.

CEM BELEVİ ALBÜMLERİ

2013 – Öğrenmezsin
2015 – Kim Ne Derse Desin (single)

Daha Fazla Haberler için Takip Edin…
Bergen'in kocası Halis Serbest kimdir, hapiste mi?Bergen’in kocası Halis Hür kimdir, mapusta mı?
Cinsel hayat itirafı! Cinsel yaşam itirafı! “Ara vermek…”
Ünlü oyuncudan acı haber! Hayatını kaybettiMeşhur oyuncudan acı haber! (Yaşam)ını yitirdi

kamupersonel.org

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri