Genel Kültür

Cennete Yakın Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Cennete Yakın filmi (Paradise) mevzusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, ekşi, Netflix, imdb puanı, nereden izlenir, fragmanı şeklinde aramalarınıza yorumguncel.com!

Film hakkında

27 Temmuz 2023’de Netflix Türkiye tarafınca gösterilen Netflix orijinal filmidir. Toplam 1 saat 57 dakikalık süreden oluşan film, aksiyon, gerilim ve bilim kurgu türünde yer ediniyor.

Boris Kunz’un yönetmenliğini yapmış olduğu filmin senaristliğini Simon Amberger, Peter Kocyla ve Boris Kunz kaleme aldı.


Filmin oyuncu kadrosunda Kostja Ullmann, Corinna Kirchhoff, Marlene Tanczik, Iris Berben, Lisa-Marie Koroll, Lorna Ishema, Numan Acar ve Alina Levshin şeklinde adlar yer ediniyor.

Film bine yakın IMDb’de oy aldı ve 6,2’lik puana haiz oldu.

Fillmin orijinal adı: Paradise


Cennete Yakın filmi mevzusu

Filmin mevzusu, Bir adam ezici bir borç karşılığında eşinin ömründen 40 yıl vermeye zorlanınca, çalışanı olduğu ve dönemin akışıyla oynayan biyoteknoloji şirketinin karanlık yüzünü görür.

AEON şirketinin milyarlarca dolarlık büyük bir ilaç şirketi haline geldiği çok da fazla uzak olmayan bir gelecekte geçiyor. Start-up bunu, yaşam süresini bir kişiden diğerine aktarmayı mümkün kılan devrim durumunda bir teknolojiyle yönetti. Bunun toplumun bazı kesimleri için ciddi neticeleri vardır. Elena, kendisinin ve kocası Max’in ödeyemeyeceği sigorta iddialarıyla karşı karşıya kalır. Bu yüzden yaşamının 40 yılını AEON’a satmak zorunda hissediyor. Max, kendisi de şirket için çalışır ve bundan sonrasında karısının yitik yıllarını geri kazanmak için her şeyi dener. AEON CEO’sunun Elena’nın yaşamını hedef aldığını öğrenir. Bu yüzden onu kaçırmak için bir plan yapar. Max ve Elena için, onları yalnızca ulusal sınırların ötesine değil, bununla birlikte kendi etik kavramlarının sınırına da götürmüş olan bir av adım atar.

Secret Invasion 2.sürem ne süre yayınlanacak?

Cennete Yakın filmi seslendirenler ve karakterleri (cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Kostja Ullmann, Corinna Kirchhoff, Marlene Tanczik, Iris Berben, Lisa-Marie Koroll, Lorna Ishema, Numan Acar ve Alina Levshin şeklinde adlar yer ediniyor.

Lisa-Marie Koroll – Marie Theissen
Numan Acar – Viktor
Aleyna Cara – Pamina Yildrim
Diana Krueger – Policewoman
Egle Lekstutyte – Mrs. Steiner
Gülderen Saglam – Mrs. Bondar
Hanh Mai Thi Tran – Charlotte Nguyen

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üstünden kovuşturmak için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üstünden kovuşturmak için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

Fragmanı


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak Elektronik Nargile smm panel
bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş