Charlize Theron ve Tom Hardy, ‘Mad Max’ çekimlerinde birbirine girdi - Webhaberim
Televizyon

Charlize Theron ve Tom Hardy, ‘Mad Max’ çekimlerinde birbirine girdi

Meşhur oyuncu Charlize Theron (46) ve İngiliz erkek oyuncu Tom Hardy (44) hakkında garip bir iddia ortaya atıldı. New York Times gazetesinin köşe yazarı Kyle Buchanan’ın yazıya döktüğü “Blood, Sweat & Chrome: The Wild And True Story Of Mad Max: Fury Road” adlı kitap, Oscar mükâfatı da kazanan bu meşhur filmin setinde Theron ve Hardy, ters düşmüş olduğu iddası ortaya atıldı.

Kitapta yer edinen iddialara gore; Charlize Theron, sete kesintisiz geç giden rol dostu Tom Hardy ile büyük bir gerilim yaşadı.
Yeniden kitapta öne sürülenlere gore; ikili, ara sırra sette birbirleriyle, haykırarak ve edep sınırlarını aşan kelimeler kullanarak da tartışıyorlardı.
avalon-0524219052

Kyle Buchanan’ın kitabında, filmin kamera ardında takımında çalışanların şahitlikleri de içeriyor. Bunlardan biri kamera cerrahı Mark Goellnicht. Onun anlattığına gore bigün sette çıkan büyük münazaralardan birinin sebebi Tom Hardy’nin sete geç gelmesiydi.
Charlize tüm zamanında geldi ve hazırlandı. Fakat, Charlize, Tom’dan bu mevzuda ricada bulunmuş olmasına rağmen o sete tüm üç saat gecikti. Ondan sonrasında olanlar gerilimi azıcık daha yükseltti.

avalon-0531465616

“HÜRMETSIZSIN!”

Mark Goellnicht’in anlattığına gore; Charlize Theron, geç gelen rol dostuna “Hürmetsizsin!” dedi. Hardy de ona doğru ilerleyerek kendisine ne açıkladığını sordu.
Bir kadının kendisini daha iyi kavrayabileceğini düşünüyordu.

avalon-0509832396

“AİLESİNE DE VAKİT AYIRMAK İSTİYORDU”

Filmde misyon alan dublörlerden önde gelen Natascha Hopkins’e gore o sırada yeni anne olan Charlize Theron, emek verme saatleri ile ailesine ayırdığı zamanı dengelemeye çalışıyordu. Tom Hardy’nin sete geç kalması da bu programı aksatıp Theron’un öfkelenmesine niçin oluyordu.

Daha Fazla Haberler için Takip Edin…
Estetikle bambaşka birine dönüştü! Yeni pozları olay...Estetikle apayrı birine dönüştü! Yeni pozları olay…
Survivor'da sürpriz eleme! İddialı yarışmacı veda ettiSurvivor’da sürpriz üzüntüye! İddialı müsabakacı veda etti
Eski eşi ve oğlundan şok cevap! Daha Önceki eşi ve oğlundan şok cevap! “Fena olmayı kendi tercih etti”

kamupersonel.org

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri