Finans

CHZ Coin Geleceği 2022, Chiliz Coin Yorumları ve Fiyat Tahmini

Socios platformu tarafınca 2018 senesinde piyasaya sürülen Chiliz (CHZ) fiyat tahmini verileri, uzun vadeli yatırımcılar için oldukça ehemmiyet arz ediyor. Eğlence ve spor dünyasında blokzinciri tabanlı çözümler sunan Chiliz, borsalarda CHZ simgesi ile işlem görüyor.

– Socios platformu tarafınca 2018 senesinde piyasaya sürülen Chiliz (CHZ) fiyat tahmini verileri, uzun vadeli yatırımcılar için oldukça mühim. Eğlence ve spor dünyasında blokzinciri tabanlı çözümler sunan Chiliz, borsalarda CHZ simgesi ile işlem görüyor. Kripto para piyasasının genel seyrinin yanı sıra, Chiliz ağının spor kulüpleri ile yapmış olduğu işbirlikleri de CHZ coin fiyatını etkileyen değerlendirmeler içinde. Kripto para projelerinin orta ve uzun solukta fiyat tahmin ve analizlerini paylaşan platformlardan Digital Coin Price, CHZ’nin 2022 ve ilerleyen senelerdeki tahminlerini sunuyor. Platforma bakılırsa CHZ 2022 yılı içinde 0,18 dolar seviyesini kontrol edebilir. Digital Coin Price analizine bakılırsa CHZ 2025 senesinde 0,27 dolar, 2030 senesinde ise 0,61 dolar düzeyini görebilir. Chiliz coin geleceği 2022 ve ilerleyen yıllarda, coin’i uzun vadeli tutan kripto para yatırımcıları açısından merak ediliyor. Kripto borsasında CHZ simgesi ile işlem yapılabilen Chiliz için, 2022 yılı beklentilerinde pozitif olan analistler mevcut. CHZ fiyatında yükseliş bekleyen analistlerin en mühim dayanağı, genel piyasanın yükseliş trendine girmesi. Buna ek olarak Chiliz ağında, yeni spor kulüpleri ile yapılabilecek işbirlikleri de fiyat yükselişini tetikleyebilir. CHZ coin’de düşüş bekleyen analistler de mevcuttur. CHZ’de negatif tahminler, genel piyasanın satıcılı olması ve Chiliz ağına olan ilginin düşmesine dayanmaktadır. Buna ek olarak, düşüş beklentileri de kati bir tahmin olarak nitelendirilemez.

Chiliz Coin Geleceği 2023 – 2024 – 2025

Uzun vadeli kripto para yatırımcıları için 2023 ve sonraki yıllardaki kripto para fiyat tahminleri mühim bir öngörü olarak öne çıkıyor. Coin fiyatı tahminlerinin paylaşılmış olduğu sitede CHZ’de 2023 yılı içinde 0,2 dolar, 2024 senesinde 0,22 dolar, 2025 senesinde ise 0,27 dolar düzeyinin kontrol edilebileceği ifade ediliyor. Chiliz coin fiyatındaki beklentiler, sitede yalnızca teknik indikatörler odaklı hesaplanıyor. Kripto para piyasası, değişik piyasa koşullarından etkilenen volatil bir yapıda olduğundan, fiyat tahminleri kati değil ve bir yatırım tavsiyesi içermiyor. Bu nedenle uzun vadeli altcoin yatırımcıları için, teknik ve temel analize bakılırsa yatırım sonucu almak mühim.

Chiliz Coin Alınır Mı?

chiliz coin alinir michiliz coin alinir mi

Chiliz ağı, Socios adlı şirket tarafınca geliştirildikten sonrasında, birçok spor kulübü ile ortaklık yaptığını deklare etti. Taraftar token (fan token) teriminin ortaya çıkmasını elde eden Chiliz ağı ve mahalli token’i CHZ, kurulduğu 2019 yılının peşinden ciddi bir kar sağlamış oldu. 2019 senesinde 0,005 dolardan işlem gören CHZ coin, 2021 yılı içinde 0,7 dolar seviyesinin üzerini görmüş oldu. 2022 senesinde 0,1 doların altını kontrol eden CHZ, 3 senelik vakit diliminde ciddi bir getiri ve yitik yaşanmış olan bir coin oldu. Bu nedenle Chiliz coin satın alım sonucunda her yatırımcı, kendi temel ve teknik çözümleme yaklaşımına bakılırsa karar almalı.

EPX Coin Geleceği ve Yorumları 2022

Chiliz Coin Nereden Alınır?

Popüler kripto para projeleri içinde yer edinen CHZ, piyasa değerine bakılırsa en büyük 100 kripto varlık içinde bulunuyor. Düşük alım satım komisyonları ve güvenli altyapısı ile öne çıkan Kucoin, Chiliz satın almak için tercih edilebilir. Kripto borsası, yüksek işlem hacmi ile dünyanın en büyük 5 borsasından biri. Her 4 yatırımcıdan 1’inin tercih etmiş olduğu Kucoin, yatırımcıların finansal varlıklarını sigorta fonu ile güvence altına alması ile adından söz ettiriyor. Web sitenin yanı sıra Kucoin borsası, iPhone ve Android akıllı telefon sahipleri için süratli bir mobil uygulamaya seçeneği de var.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri