Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu mu? Çılgın Sayısal Loto sonuç ekranı - Webhaberim
Güncel

Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu mu? Çılgın Sayısal Loto sonuç ekranı

Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu mu? Çılgın Sayısal Loto sonuçları iyi mi öğrenilir? Çılgın Sayısal Loto çekilişi, bu akşam saat 21.30’da gerçekleşti. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr’den canlı olarak gösterilen çekilişte kazandıran numaralar 5, 29, 44, 59, 64, 89, 26(Joker), 53(SüperStar) oldu.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu mu? Sisal Talih tarafınca meydana gelen Çılgın Sayısal Loto, bu akşam saat 21.30’da çekildi. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve Hurriyet.Com.Tr’den canlı olarak gösterilen çekilişte kazandıran numaralar 5, 29, 44, 59, 64, 89, 26(Joker), 53(SüperStar) oldu.

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri olmak suretiyle haftanın 3 günü saat 21:30’da düzenleniyor.

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto, 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyun. Kolonlarında minimum 2, en fazla ise 6 tane sayı bilirsen değişik miktarlarda Ikramiye kazanabilirsin.

Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com yada Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsin.

Her çekilişte küre içindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı olarak çekilen 6 sayıdan sonrasında 1 sayı çekilir. Bu sayı kenara koyulur ve bir sonraki çekilişe dahil edilmez.

Kazanma oranı ise oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine göre değişiklik gösterir:

Birinci kategori olan “6 bilen”, kazanan kombinasyonun 6 rakamının tamamının doğru tahmin edilmiş olduğu kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır.

İkinci kategori olan “5+1 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edilmiş olduğu ve 6’ıncı rakamın “Joker” rakamına eşit olduğu kombinasyonlardır.

Üçüncü kategori olan “5 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edilmiş olduğu sadece 6’ıncı rakamın “Joker” rakamından değişik olduğu kombinasyonlardır. Dördüncü kategori olan “4 bilen”, kazanan kombinasyonun 4 rakamının doğru tahmin edilmiş olduğu kombinasyondur.

Beşinci kategori olan “3 bilen”, kazanan kombinasyonun 3 rakamının doğru tahmin edilmiş olduğu kombinasyonlardır.

Altıncı kategori olan “2 bilen”, kazanan kombinasyonun 2 rakamının doğru tahmin edilmiş olduğu kombinasyonlardır.

Kuponları kendin doldurabilir, evvelde oynanmış hazır bilet satın alabilir yada “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirebilirsin.

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılır. Çılgın Sayısal Loto çekilişlerini Milli Piyango’nun resmi YouTube Kanalı üstünden canlı olarak izleyebilirsin.

Oynadığın her kolon yalnız 3 TL’dir. 18 yaşından büyük olan hepimiz Çılgın Sayısal Loto oynayabilir.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu mu? Çılgın Sayısal Loto sonuç ekranı

14 Mart Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları ve bilet sorgulama ekranı!

Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu mu? Çılgın Sayısal Loto sonuç ekranı

28 Şubat 2022 Milli Piyango Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı!

Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu mu? Çılgın Sayısal Loto sonuç ekranı

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri