Clash of Clans MOD APK 14.0.12 - Webhaberim
Oyun

Clash of Clans MOD APK 14.0.12

Clash of Clans MOD APK ile köyünüzü geliştirebilirsiniz. Clash of Clans MOD APK elmas, altın ve iksir hilesi bulunmaktadır. Clash of Clans MOD APK, kent kurma ve geliştirme üstüne Supercell şirketi tarafınca yapılmış strateji oyunudur.

Clash of Clans Hakkında

Clash of Clans, klasik çevrimiçi strateji oyunlarında çekici bir mobil oyun ve Fin oyun şirketi Supercell tarafınca geliştirilen bu oyun Android + iOS için sıcak bir oyundur. Bu oyun, alev ateş ve yeni savaşlarda dünya genelinde milyonlarca oyuncuyu çeken benzersiz taktik oyunların yanı sıra 3D grafiklere haizdir. Şu anda Clash of Clans (CoC), tüm zamanların en oldukca satan strateji oyunlarından biridir, oyunculardan yüksek puanlar alır ve Appstore ile Google Play’de en oldukca kazanan oyunlardan biridir. Taktiklerin sadık bir hayranı olarak Clash of Clans sizin için mükemmel bir seçimdir.

Clash of Clans MOD APKClash of Clans MOD APK

İnşa et, savun ve saldır

Oyunda, mevcut kaynakların bulunmuş olduğu bir arazi ile başlayacaksınız. Kendi krallığınızı yaratmanız, binalar inşa etmeniz, asker toplamanız gerekecek. Oyun, tuzaklar, taretler, toplar ve duvarlar şeklinde çeşitli müdafa emekleri sunuyor. Bu emekler, canavarlardan ve öteki oyunculardan gelen saldırılarla savaşmanıza destek olarak daha kuvvetli hale gelmek için yükseltilebilir. Her oyuncunun kendi yükseltme yöntemi vardır, kendiniz düşünebilir yada meşhur oyuncuların deneyimlerine başvurabilirsiniz.

Savunma yapıları inşa ettikten sonrasında artık asker toplayabilirsiniz. Clash of Clans, savaşçılar, kılıççılar, büyücüler ve hatta ejderhalar şeklinde sayısız değişik asker türüne haizdir. Savunma yapılarının yanı sıra, askerler harp ve savunmadaki güçlerini çoğaltmak için de yükseltilebilir. Sadece kaleyi savunmakla kalmayacak, hem de onları öteki oyuncuların topraklarını ele geçirmek yada EXP ve altın para kazanmak için kampanya modunda can alıcıları öldürmek için kullanabileceğiniz ana güç olarak kullanacaksınız.

Clash of Clans oynamanın en garip kısmı, mevzu öteki oyunculara saldırmaktır. Kazanmak için belirli bir taktik oluşturmanız, dikkatli bir halde hesaplamanız gerekecek. Yani Clash of Clans zenginlerin kazanacağı bir oyun değil.

Clash of Clans MOD APKClash of Clans MOD APK

En kuvvetli loncaya katıl

Diğer oyuncularla, arkadaşlarınızla dost olabilir yada hücum söz mevzusu olduğunda yardım çağırmak için bir loncaya katılabilirsiniz. Loncanız kurtarma yardımı gönderecek ve saldırıp saldırabilir. Clash of Clans’ı en ilgi çekici interaktif oyunlardan biri icra eden özelliklerden biridir. Oyunun ek olarak loncaların enerjisini gösteren bir sıralaması da var.

Bir loncaya mümkün olan en kısa sürede katılmalısınız, bundan dolayı yalnız desteklenmiyorsunuz, hem de loncadan oldukca sayıda asker talep edebilirsiniz. Taktik oyunlar için yalnız birkaç birlik fark yaratıyor.

Grafik ve ses

Oyundaki grafik ve sesten bahsetmişken, hiçbir şeyin daha mükemmel olamayacağını, kaliteli 3D grafiklerin son aşama keskin bulunduğunu, yanında canlı renklerin, çekici ve oldukca dikkat çekici olmanın sizi alev ateş muharebeye batıracağını paylaşabilirim. Kara mayınlarının harp ve senfonik müzikteki patlayıcı tesirleri, oyundaki karakterlerin rolleri olduğunuzu hissettirecek.

Clash of Clans MOD APKClash of Clans MOD APK

Clash of Clans MOD APK

Bu, CoC’nin hususi sunucu sürümüdür. Bu versiyonda, Altın / Değerli Taşlar / İksir dahil Sınırsız Paraya haiz olacaksınız.

Supercell’in hususi oyunlarını seviyorsanız Brawl Stars MOD da deneyebilirsiniz !

Clash of Clans MOD APK İndir

Clash of Clans Mod Apk, son zamanlarda mobil cihazlarda yüksek puan alan taktik oyunlardan biridir. Oyun, son olarak güncellemelerle Android ve iOS platformlarında gösterildi. Arkadaşlarınızı katılmaya ve kendi krallığınızı yaratmaya çağrı etmekten çekinmeyin.

Bizi Facebook‘ta takip edin!

[ads1]

[ads2]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri