Genel Kültür

Crazy Love Dizi Konusu ve Yorumu

Crazy Love Dizi Mevzusu ve Yorumu adlı içeriğimize güzel geldiniz. Sizleri birkaç dakika süresince meşgul edecek çözümleme yazısında şuna eş suallerin yanıtlarını tespit edeceksiniz. Crazy Love dizi mevzusu, 2022 yorumu, analizi, tenkidi, MyDramaList incelemeyi, IMDb puanı, fragmanı, rejisörü, senaryocuyu, oyuncu ekibi, yayınlanma zamanı, hakkında, kaç kısım, kaç sürem şeklinde suallerin yanıtlarına erişeceksiniz. Diğeri güncel içerikler için takipte kalmayı unutmayınız.
Ve besbelli spoilerlar kapsa.

7 Mart’ta gösterim yaşamına başlamış olan ve 16 kısmın peşinden, 26 Nisan’da final yapması beklenen Crazy Love, Kim Jae Wook’un yaşam verdiği Noh Go Jin adlı genç insanla açılış yapıyor. GOTOP Education adlı şirkete CEO’luk icra eden Go Jin, üstün matematik bilgisi ve eğitimine ilaveten popülerliği ve sürükleyiciliği ile pek oldukca öğrencinin, çalışanın ilgi odağı şeklinde gözüküyor. Başarısının ardında uyuyan sırrın yüksek IQ, karar ve kumpas üstüne inşa edilmiş olduğu açıklanırken narsist kimliği de gözlerden kaçmıyor.
Yanı başındaki şahısları baskı, titizlik vb gelişmelerle tehdit ederken halihazırda kendisine sekreterlik icra eden genç kızın usuyla alay ediyor.

Krystal Jung’un canlandırdığı Lee Shin Ah, 1 seneyi aşkın bir zamandır Go Jin’e asistanlık yapmış olduğu için rekorlar kitabından kendisine yer tespit ederken etrafı tarafınca fazlaca takdir bakıyor. Gelecekteki işi için bu yetişmen sekreterliği basamak olan genç kız, tam suskunluğu ve içine kapanık davranışlarıyla sorunları bertaraf etmeye çalışıyor.
Yaşamına, isteklerine, hayallerine doğrultu vermeye çalışan iki fert üstünden serenatlar sağlarken bahsi geçen aşk girizgahına iyi mi ve hangi yollarla başlamış olacağı büyük bir sual işareti oluşturuyor. Go Jin’in burnu havada kimliğine kıyasla Shin Ah’ın “kabullenmeye eğilimli” duruşu iki karşıtlık ferdi ters kutuplara itiyor. Ancak ilk kısmın güncel haberlerinde yaşanmış olan bir gelişme, gelecek kısımlardaki ihtimaller içinde ivmelenmeyi açıklıyor.

Amazon Prime Video’nun Black Mirror’ı anımsayan bilim-kurgu dizisi: Upload

Gün içinde almış olduğu onlarca hap çehresinden sıhhat kurumuna gitmesi ihtiyaç duyulan Shin Ah; çeşitli taramaların neticesinde, kansere kadar uzanan amansız bir hastalığının bulunduğunu biliyor.
Ancak ilk kısmın genel k-drama öncülleri gereğince iyi iş çıkarttığını belirtebiliriz. 7/10.

MyDramaList: 8,1

Dizi Oyuncu Kadrosu ve Diğeri Karakterler

  • Kim Jae Wook – Noh Go Jin
  • Krystal Jung – Lee Shin Ah
  • Ha Joon – Oh Se Gi
  • Yoo In Young – Baek Soo Young
  • Jo In – Kim Hye Sun
  • Yoon San – Ha Lee Su Ho
  • Lee Ji Min – Michelle Lee
  • Im Won Hee – Park Ang Tae

Crazy Love Dizi Konusu ve Yorumu yazı sonu.
Öyleyse sizlere neşeli seyirler. Ayrıca siteye aza olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Değişik içeriklerde düşünce suretiyle…

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri