Genel

Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı açıkladı: Geçen yıl fiyatı 13 TL idi, bu yıl 27 TL olarak belirlendi!

Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı deklare etti: Geçen yıl fiyatı 13 TL idi, bu yıl 27 TL olarak belirlendi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün Manisa’daydı. Burada toplu açılış törenine katılan Erdoğan mühim açıklamalarda bulunmuş oldu. Dikkat çeken mesajlar veren Erdoğan her insanın merak etmiş olduğu fiyatlandırmayı da deklare etti.

Erdoğan terörle mücadelenin tüm hızıyla devam ettiğini belirterek, “İHA’larımız ve SİHA’larımızla teröristleri inlerinde vuruyoruz. Bu, ‘bay Kemal’i de rahatsız ediyor, terör örgütlerini de rahatsız ediyor” dedi.

Manisa Cumhuriyet Meydanı’ndaki törene katılan Erdoğan bugün gündüz Gaziantep’te meydana gelen feci kazada yaşamını kaybedenler için Allah’tan rahmet, yaralılara da şifa diledi.

“BU BAY KEMAL’İ RAHATSIZ EDİYOR”

Erdoğan’ın konuşmasının devamından öne çıkan satır başları şu şekilde:

Biz Türkiye’nin bir tek geçmişi değil, hem de geleceğiyiz. Biz milletin umuduyuz. Geçtiğimiz 20 yılda ülkemize kazandırdığımız asırlık yapıt ve hizmetlerin altyapısı üstünde Türkiye’yi dünyanın siyasal ve ekonomik olarak en kuvvetli devletleri arasına sokmakta kararlıyız.

Onların iyi söylediği Türkiye sağlam girenin hasta çıkmış olduğu, bir kutu ilacı bulmanın bile zor olduğu bir ülkeydi.

Savaş Ay’ın programında ‘bay Kemal’ yanında kuzu kuzu oturuyordu. Savaş Ay, sordurulmuş olduğu soruların yanıtını alamıyordu. O vakit ‘bay Kemal’ SSK’nın başındaydı. Suçu başbakana attı.

Biz terör örgütleriyle mücadelemizi oluşturduğumuz güvenli bölgelerle sınırlarımızın dışına taştık. Teröristlerin derhal başlarına efsane düşme kabusuyla inlerinden çıkamadığı bir Türkiye inşa ettik. Gabar’da, Cudi’de, Tendürek’te, Besler Deresi’nde biz varız. Teröristler kaçıyor, biz kovalıyoruz.

İHA’larımız ve SİHA’larımızla teröristleri inlerinde vuruyoruz. Bu, ‘bay Kemal’i de rahatsız ediyor, terör örgütlerini de rahatsız ediyor.

BU YIL FİYATI 27 TL OLARAK BELİRLEDİK

Bugün buraya ulaşmadan önce bir üzüm bağını ziyaret ettim. Hasat periyodu gelen her ürün şeklinde bölgemizin en mühim gelir kaynaklarından olan sultani çekirdeksiz üzümün alım fiyatını da paylaşmak isterim. Alım fiyatlarını hasat sürecinin başlangıcında duyuru etmemizin sebebi herhangi bir istismara meydan vermemektir. Ülkemize yılda 500 milyon dolarlık ihracat geliri kazandıran 9 numaralı sultani çekirdeksiz üzümü Toprak Mahsulleri Ofisimiz… Geçen yıl bu 13 liraydı. Fiyatımızı 27 lira olarak belirledik.


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri