Genel

Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi duyurmuştu! Emeklilere devlet destekli 20.000 TL veriliyor: Ay sonuna kadar tamamlanacak

Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi duyurmuştu! Emeklilere devlet destekli 20.000 TL veriliyor: Ay sonuna kadar tamamlanacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafınca canlı yayında açıklanan ve emekliler için verilecek olan nakit kampanyası için başvuruların alınmaya başlandığı açıklandı. Ekonomik sıkıntılardan kaynaklı olarak nakit gereksinim duyan emeklilere gereksinim kredisi veriliyor. Bu doğrultuda emeklilere 20 bin liraya kadar nakit para verileceği bildirildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafınca meydana getirilen duyuru sonrasında kamu bankaları olan Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üstünden emekli kredi kampanyaları düzenlendi. Bu kampanyalar ile emeklilere nakit para verileceği bildirildi.

ANINDA 20 BİN LİRA ALINACAK

Devlet destekli olarak verilecek emekli ödemelerinde Kredi kullanacak olan vatandaşların 20.000 TL’ye kadar onay almaları durumunda başvurularını gerçekleştirmeleri ile beraber aynı gün içinde hesaplarına yatacağı paylaşıldı. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üstünden almanız durumunda sizlere gereksinim kredisi imkanı sağlanacak maaşlarınızı bu bankadan almıyorsanız maaş taşıma işlemleri sonrasında bankanın kendi yapmış oldukları Kredi kampanyalarına katılarak işlem yapılabileceği bildirildi.

VADE DETAYLARI

Konu ile ilgili olarak emekli maaşını aldığınız banka üstünden kolaylıkla müracaat yapabilirsiniz. Bu doğrultuda emeklilere 20 bin liraya kadar nakit para veriliyor. 20.000 TL’ye kadar kredi onayı almanız durumunda 36 ay vadeli 24 ay vadeli ve 12 ay vadeli olarak kullanılabileceği paylaşıldı.

MOBİL UYGULAMADAN BAŞVURU

Tüm bunlarla birlikte emekli maaşı aldığınız bankanın mobil uygulamaları üstünden müracaat yapılabilir. Başvuru kabul edildiğinde ise web bankacılığı aracılığı ile anında hesabınıza paranızı aktarabilirsiniz.


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri