Güncel

Cüneyt Arkın Eşi Kim? Yaşıyor mu? Cüneyt Arkın Vefat Etti?

Cüneyt Arkın Eşi Kim? Yaşıyor mu? Cüneyt Arkın Vefat Etti?… Türk sinemasının en önde gelen isimlerinden olan Cüneyt Arkın 85 yaşlarında hayata gözlerini yumdu. Tüm Türkiye’nin sevilmiş olduğu sanatçılardan olmayı başarabilen Cüneyt Arkın’ın yaşamını kaybetmesi herkesi üzdü. Hayatı dört gözle beklenen Cüneyt Arkın’ın eşinin yaşayıp yaşamadığı merak mevzusu oldu.

Cüneyt Arkın’ın eşi Betül Cüreklibatır’dır. Cüneyt Arkın’ın aslolan adı Fahrettin Cüreklibatır’dır.

BETÜL CÜREKLİBATIR KİMDİR?

Betül Cüreklibatır 1 Ocak 1947 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 1969 senesinde Cüneyt Arkın’la evlenen Betül Cüreklibatır, Cüneyt Arkın’ın ikinci eşidir. Fransız Kız Lisesi mezunu olan Betül Cüreklibatır, üniversiteden sonrasında Air France imtihanını kazanarak hostes olmuştur.

Betül Cüreklibatır ve Cüneyt Arkın çiftinin Kaan Cüreklibatır ve Murat Cüreklibatır isminde iki oğlu vardır. Betül Cüreklibatır, yapımcılığını ve yönetmenliğini yapmış olduğu Ilkin Hayaller Ölür, Vatandaş Rıza ve Şişeler Sinema filmimizde de rol almıştır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri