Dizi Haberleri

Davetsiz – The Wretched film konusu ve oyuncuları

Sinema severler Davetsiz- The Wretched filmin konusunu ve oyuncularını merak etmekte ve araştırmaktadırlar. Davetsiz- The Wretched filmin konusu nedir? Davetsiz- The Wretched filmin oyuncuları nedir? İşte ayrıntılar.

Sinemalarda gösterime girmeden ilkin adından çokça söz edilen Davetsiz- The Wretched filmi izleyenleri oldukça meraklandırıyor. Film eleştirmenleri tarafınca iyi haber olarak bildirilen Davetsiz- The Wretched filmi bu başarıyı gişede takip etti. 4 Eylül 2020 tarihinde gösterime giren film, korku türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Filmin yönetmenliğini Brett Pierce ve Drew T. Pierce üstlenmektedir. Filmde Piper Curda, John-Paul Howard, Jamison Jones, Azie Tesfai ve Zarah Mahler şeklinde oyuncular rol almaktadır. Film 1 saat 35 dakika sürmektedir.

Davetsiz- The Wretched konusu nedir?

Ben’in anne babaları birbirinden uzakta yaşamaktadır. Ben’in babası bir yat limanında çalışıyor ve Ben yaz için babasının yanına gider. Bu yeni yere alışmaya çalışan Ben, bir süre sonrasında komşusunun evinde garip vakalara şahit olur. Komşusu tehditkar davranışlar sergilemektedir. Anlamadığı sesler duyan Ben, evlatların ansızın ortadan kaybolmasını da gözlemlemeye adım atar. Olayları araştırmaya başlarken komşusunun binlerce senedir mevcud ve evlatları öldüren bir cadı bulunduğunu öğrenir. Şimdi Ben, kendisinin ve sevdiklerinin tehlikede olmaması için bu cadıyı durdurmanın bir yolunu bulmaya çalışır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri