Yaşam

Dayıya, amcaya Babalar Günü mesajı uzun, kısa, anlamlı 2022| Dayıya, amcaya en güzel Babalar Günü mesajları 2022

Değerli babaların onuruna her yıl kutlanan ve onayına, sevgisine, varlığına muhtaç olduğumuz babalarımızın günü geldi çattı. Bu mühim günde yalnızca babalarını değil onlara babalık eden amca ve dayılarını da mutlu etmek isteyen kişiler, Dayıya, amcaya babalar günü mesajı uzun, kısa, anlamlı konusunu araştırıyor.

Haziran ayının üçüncü pazarında kutlanarak hayatlarımızdaki en mühim varlıklardan olan babalarımıza, onları ne kadar sevdiğimizi ve aslına bakarsak her bakımdan, hangi yaşta olursak olalım onlara muhtaç olduğumuzu ifade ettiğimiz babalar günü için geldi çattı. Bu mühim gün, yalnızca babalara değil, size babalık yapmış her insana ithaf edilmiş olduğundan, etrafındaki ‘babası benzer biçimde görmüş olduğu’ kişileri mutlu etmek isteyenlerin de gününü kutlamanıza olanak vermektedir. Bu kapsamda dayısının yada amcasının Babalar Günü’nü kutlamak isteyenler için Dayıya, amcaya Babalar Günü mesajı uzun, kısa, anlamlı 2022| Dayıya, amcaya en güzel Babalar Günü mesajları 2022 haberimizde…

AMCAYA BABALAR GÜNÜ MESAJI UZUN, KISA, ANLAMLI 2022

Pek fazlaca ülkede aynı tarihte kutlanarak, dünyaya gelmemize, yaşam bulmamıza öncülük eden kişiler olan babaların şereflendirildiği gün kabul edilen Babalar Günü için geri sayıma başlandı. Siz de baba benzer biçimde gördüğünüz, ‘o olmasaydı noksan olurdum’ dediğiniz, baba yarısı amcanızın gününü de kutlamak istiyorsanız işte onlar için seçebileceğiniz, birbirinden güzel uzun, kısa, ve anlamlı Babalar Günü mesajları…

Babamın yokluğunu aratmayan muhteşem insan seni fazlaca özledim.  Canım amcacığım Babalar Günün mübarek olsun.

Amca Baba yarısı demişler. sen devamlı bir baba benzer biçimde oldun. Sevgili Amcam Babalar günün mübarek olsun.

Sen tarifi mümkün olmayan muhteşem birisin. Sen benim en fazlaca sevdiğim amcamsın. Babalar Günün mübarek olsun.

Biz seninle iki dostça büyüdük. Sen daima benim koruyanım oldun. Canım amcam devamlı mutlu olursun inşallah. Babalar Günün mübarek olsun.

Herkese nasip olmaz senin benzer biçimde bir amcaya haiz olmak. Senin benzer biçimde bir amcaya haiz olduğum için gurur duyuyorum. Babalar Günün mübarek olsun.

Aramızda ne kadar uzaklık olsa da sana olan sevgimi hiçbir şey azaltamaz. Senin benzer biçimde bir amcayı binlerce, milyonlarca kilometre mesafe de olsa asla unutturamaz. Babalar Günün mübarek olsun.

Babam devamlı bizlere derdi yavrum bana bir şey olursa size öncelikle bakacak olan amcanızdır diye. Biz sana bir baba kadar güvendik amcam. Babalar Günün mübarek olsun.

Bu hayatta akrabalarımın içinde en fazlaca seveceğim şahıs devamlı sen olacaksın amca. Senin bana yaptığın iyilikleri asla unutamam, unutmayacağım. Babalar Günün mübarek olsun.

Benim okumam için elinden gelen her şeyi yaptın, yetmedi beni okutmak için her ay para gönderdin. Allah’ım her şeyi gönlüne gore versin. Hep mutlu olursun inşallah. Babalar Günün mübarek olsun.

İnsanın hayatında devamlı onun benzer biçimde olmak, onun benzer biçimde yaşamak, onun yaptıklarını yapmak istediği bir kahramanı vardır. Benim kahramanım da canım kadar kıymetli amcam. Babalar Günün mübarek olsun.

Sen bana kimi zaman bir dost, kimi zaman bir sırdaş oldun. Yeri geldi dertlerimle ağladın, yeri geldi mutluluğumla güldün. İyi ki varsın, iyi ki benim amcamsın. Babalar Günün mübarek olsun.

Ben babasız büyüdüm fakat sayende babasızlığın zorluğunu asla çekmedim. Beni bir baba benzer biçimde sevdin, korudun, kolladın. Benim için elinden geleni fazlasıyla yaptın. Teşekkürler amca. Babalar Günün mübarek olsun.

Dayıya, amcaya Babalar Günü mesajı uzun, kısa, anlamlı 2022| Dayıya, amcaya en güzel Babalar Günü mesajları 2022

AMCAYA EN GÜZEL BABALAR GÜNÜ MESAJLARI 2022

Tecrübelerinle, sevginle daima yol göstericim oldun. Başarıya ulaşmamdaki en büyük destekçim sen oldun. Amcam olduğum için seninle gurur duyuyorum. Babalar Günün mübarek olsun.

Sen devamlı benim yanımda oldun, babamın kızmış olduğu süre beni koruyup kolladın. Yere düştüğüm süre elimden tutup kaldırdın, data ve tecrübelerinle bana yol gösterdin. Sen muhteşem birisin. Babalar Günün mübarek olsun canım amcam. 

İnsanın bir amcası olmalı zor zamanlarında Hızır benzer biçimde yetişen, insanoğlunun bir amcası olmalı devamlı destek olan, insanoğlunun bir amcası olmalı tertemiz kalpli, iyi yürekli tıpkı benim canım amcam benzer biçimde. Babalar Günün mübarek olsun.

Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşlarında seninle olsun. Babalar Gününü Kutlarım amcam. 

Gurbet uzak olsa da sevgin o denli yakın ki bilmelisin ellerinden öperim sevgili Amcam .Babalar günün mübarek olsun.

Bir amca düşün tatlı mı tatlı yakışıklı mı yakışıklı. O kim deme sensin amca. İyi ki varsın amca. Babalar günün mübarek olsun.

Senin benzer biçimde bir Amcaya haiz olduğum için ne kadar talihli olduğumu devamlı bileceğim. Canım Amcam babalar günün mübarek olsun.

Senin sevginin yeri gönülde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanoğlu gördüm fakat senin varlığın bin insana bedeldir. Babalar Günün Kutlu Olsun Amcam.

Bana güç verdin, destek verdin, devamlı fakat devamlı yanımdaydın, yaşam boyu tüm bunlar için sana teşekkür edebilmem olanaksız. Fakat gene de deneyeceğim. Teşekkür ederim Sevgili Amcam. Babalar günün mübarek olsun.

Dayıya, amcaya Babalar Günü mesajı uzun, kısa, anlamlı 2022| Dayıya, amcaya en güzel Babalar Günü mesajları 2022

DAYIYA EN GÜZEL BABALAR GÜNÜ MESAJLARI 2022

Dünyanın en tatlı ve en cana yakın dayısının Babalar günü mübarek olsun.

Bir baba yüz öğretmene bedeldir. Sevgili Dayım babalar günün mübarek olsun.

Sen bir Dayı değil baba devamlı bir baba şeklindesin. Babalar günün mübarek olsun.

Yürek dolusu sevgilerimi sunarım Kıymetli Dayım. Babalar günün mübarek olsun.

Derdimi, neşemi paylaştığım en iyi dostum. Dayım. Babalar günün mübarek olsun.

Oldukça sevdiğim canım dayıcığım kucak dolusu sevgilerimi sunar, Babalar gününü kutlarım.

Oldukça fazla yaşamadım, fazlaca fazla insan tanımadım fakat tanıdığım insanların içinde iyi niyetli, koca yürekli, yakışıklı dayımı tanıdım. Babalar günün mübarek olsun dayım benim.

Hayatın gökkuşağı benzer biçimde olmalı rengarenk, renkli başarıların yıldızlar kadar bolca yüzün hep gülücük dolu olsun, babalar günün mübarek olsun.

Oldukça şanlıyım şu sebeple sen benzer biçimde bir dayım var. Oldukça şanslıyım şu sebeple en zor anımda imdadıma koşan bir dayım var. İyi ki varsın dayıcığım, babalar günün mübarek olsun.

Bu mesajı niçin çekiyorum, unuttum, inan asla hatırlamıyorum. Dur bakayım. Dur dur aklıma geldi. Ben dayımı fazlaca seviyorum onun balar gününü kutlamak için gönderiyorum.

Ben fazlaca insan tanıdım fakat dayım gibisini görmedim. Neden mi? Yakışıklı, yürekli, iyi niyetli, adam benzer biçimde adam benim dayım.

Hem yakışıklı hem karizmatik dayım babalar günün mübarek olsun.

Geçen dostlar dayılarının iyi olduklarından bahsediyorlardı, onlara gülümsedim şu sebeple onların anlattıkları sende fazlaca fazlaca fazlasıyla var dayıcığım.

Varın gidin merhaba açıklayın dayıma, babalar gününü kutluyor seni fazlaca seven yeğenin deyin.

Güzellik insanoğlunun içinde, mühim olan onu görmekte, görmek de değil aslına bakarsak bakmasını bilmekte. İyi ki varsın dayıcığım günün mübarek olsun.

Farkında mısın birazcık daha yaşlandın, fakat olsun sen tanıdığım en tatlı dayısın. İlk babalar günün mübarek olsun dayım.

Dayıya, amcaya Babalar Günü mesajı uzun, kısa, anlamlı 2022| Dayıya, amcaya en güzel Babalar Günü mesajları 2022

DAYIYA BABALAR GÜNÜ MESAJI UZUN, KISA, ANLAMLI 2022

Bir dayınız bulunduğunu düşünün. Derdiniz olduğunuzda oturup derdinizi dinleyen, bir probleminin olduğunda işini enerjisini bırakıp koşup gelen, güldürmüş olduğu süre etrafına sevinç saçan yaşam dolu, süper bir insan. İşte bu insan benim dayım. Yakışıklı dayım babalar günün mübarek olsun.

Aramızda mesafeler olsa da sen devamlı kalbimdesin canım dayım. Babalar gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

Dayı benzer biçimde dost, dayı benzer biçimde sırdaş zor bulunurmuş. Dayı söylediğin süre akan sular dururmuş. Babalar günün mübarek olsun yakışıklı dayım.

Sağlıklı, rahat ve mutlu bir yaşam geçirmen dileğiyle babalar günün mübarek olsun dayıcığım.

Sana söylemek istediklerim 160 harflik bir ileti ile değil 160 sayfa söz ile anlatılmaz. Yüreği güzel dayım babalar günün mübarek olsun.

Hayat fazlaca kısa dayıcığım. Bu kısa hayatta devamlı mutlu olman ve devamlı gülmen dileğiyle babalar günün kutluyorum dayım.

Canım dayım iyi ki varsın seni devamlı fazlaca sevdim ve seveceğim. Sen bana bu hayatta itimat veren tek insansın.

Benim dayım sizin dayınıza on çeker. Benim dayım dayıların en mükemmelidir. Babalar günün mübarek olsun dayı.

Benim en büyük destekçim, her işimde en iyi yardımcım canım dayıcığım babalar günün mübarek olsun.

Güzel dayım ömrün mutlu, yarınların ümitli, geleceğin başarılarla dolu olsun. Canım dayımın babalar günü kutlu ve mutlu olsun.

Canım dayım babalar günün mübarek olsun. Rabbim sıhhatli rahat bir yaşam nasip etsin.

Dayı söylediğin benim dayım benzer biçimde olmalı, yeğenlerini mutlu etmesini bilmeli, onlarla beraber neşeli vakitler geçirmeli. Babalar günün mübarek olsun dayım.

Belki her insanın bir dayısı vardır fakat benim dayım benzer biçimde başka bir dayı asla yoktur. Şundan dolayı o her yönüyle muhteşem bir insandır. Şundan dolayı o, şu sebeple o; iyi mi anlatayım ki siz onu anlatmaya kelimeler yetmez.

Sevgi devamlı yüreğinde dursun, mutluluk hep senin olsun senden asla ayrılmasın, gülmek sana fazlaca yakışıyor devamlı gülmen dileğiyle babalar günün mübarek olsun dayıcığım.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri