Dizi Haberleri

Dead Reckoning film konusu ve oyuncuları

Aksiyon ve gerilim türünde ki Dead Reckoning filmi seyirciler tarafınca konusu ve oyuncuları merak edilmekte ve araştırılmaktadır. Dead Reckoning filmin konusu nedir? Dead Reckoning filmin oyuncuları kimlerdir? İşte ayrıntılar.

13 Kasım 2020 tarihinde gösterilen, aksiyon, gerilim türünde ki Dead Reckoning filmi büyük yankı uyandırmıştı. Filmin yönetmenliğini Andrzej Bartkowiak üstlenirken, filmin yapımcılığını ve senaristliğini A. Wayne Carter yapmaktadır. Filmde Miriam Marcus, Andrzej Bartkowiak, Mark Donadio ve Jeff Bowler benzer biçimde adlar rol almaktadır. Film 1 saat 31 dakika sürmektedir. IMDb puanı ise 3,8’dir.

Dead Reckoning konusu nedir?

Aslen Arnavut olan Niko, Amerika’ya taşınıp burada yaşamını sürdürmeye ve burada yeni bir yaşam kurmaya karar verir. Orada ailesini ağlatısal bir tayyare kazasında kaybeden Tillie ile tanışırlar ve kısa bir süre dost olurlar. Anne ve babasının boşluğunu bu gizemli insanla dolduran Tellie, ona oldukca güvenmektedir.

Tellie ‘nin yaşamı bir gerçekle alt üst olur. Anne ve babasının ölümüne yol açan tayyare kazasının aslına bakarsak bir kaza olmadığını ve uçağın kasten hasar gördüğünü söyleyen vaftiz babasının açıklaması ile tüm dengeleri alt üst olur. Niko’nun adam kardeşi Amerikalı bir cihatçıdır ve Tellie ailesinin ölümlerinden mesuldür. Niko, ağabeyi ziyaret edip tüm gerçeği öğrendikten sonrasında, ailesi ve hayatında kıymet verdiği gerçek değerler içinde bir karar vermek zorundadır.

Dead Reckoning oyuncu ekibi

-KJ Apa

-India Eisley

-Scott Adkins

-James Remar

-Ellie Cornell

-Sydney Park

-Brooks Bowden

-John Shea

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri