Genel Kültür

Dear Probationary Girlfriend Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

Dear Probationary Girlfriend (2022) dizi, mevzusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Chinese Drama 2022, Çin Dizileri 2022, fragmanı, izle şeklinde aramalarınıza yorumguncel.com’dan cevap bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Temmuz 2022’de yayınlanmaya başlamış olan 2022 yapımı Çin dizilerindendir. Toplam 24 bölümden oluşan dizinin bölümleri 5 dakikalık süreden oluşuyor.

Wetv tarafınca gösterilen dizi, drama ve duygusal türünde yer ediniyor.

Dizi Mydramalist‘te 7,0‘lık puana haiz oldu.


Dear Probationary Girlfriend mevzusu

Dizinin mevzusu, Bu, gözleri incindikten sonrasında duyarlı ve yalnız hale gelen Lin Zeyan ile kahyası olan parlak ve pozitif bir kız olan Xia You arasındaki esin verici bir öykü. Birbirlerini iyileştirdiler ve beraber büyüdüler. Göz hastalığı sebebiyle karamsar ve içine kapanık olan Lin Zeyan, Xia You’nun iyimser tavrından etkilenerek yavaş yavaş hayata ve kariyere olan tutkusunu buldu. Xia You, karmaşık bir aileye haiz olsa da, dünyadaki zorluklar karşısında daima dinamikti. Lin Zeyan’ı tanıdıkça yaşam değerinin peşinden gitme dürtüsü hissetti. Yaşam için bir tecrübe etme süresi yoktur, bu yüzden olasılıklarımıza sınırlama getirmemeliyiz. Dramadaki karakterler hata yaptıktan sonrasında kendi kendine gelişme ve dönüşüm elde ettiler.

Fragmanı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri