Dizi Haberleri

Destan 19.Bölüm Full İzle: Akkız Annesini Kurtarabilecek Mi?

12 Nisan 2022 tarihinde ATV ekranlarında gösterilen Destan 19.Bölüm ile seyirciye serüven dolu anlamış olur yaşatıyor. Destan 19.Bölüm ile bu hafta da izleyiciyi heyecanı doruklarda yaşıyor. Destan 19.Bölüm Full İzle! Destan 19.Bölüm tek parça, full seyretmek için haberimizin detaylarına göz atabilirsiniz.

Destan 19.Bölüm ile fanatiklerine coşku dolu anlamış olur ile karşılıyor. Destan dizisi gösterilen son bölüm ile fanatiklerinin beğenisini kazanıyor. Destan 19.Bölüm ile bu hafta da coşku dolu yeni gelişmeler ile vizyonun başlangıcında yerini alıyor. Destan 19.Bölüm ile ATV ekranlarında sizlerle..

DESTAN 19.BÖLÜM FULL İZLE

Çolpan Han ve Balamir ölecekler mi?

Batuga’nın Türkleri bir etme gayesi için toplamış olduğu gizli saklı toplantıyı basan Alpagu Han, Balamir ve Çolpan Han’ı ağır yaralamıştır. Batuga, Akkız, Saltuk ve Temur, Çolpan Han ve Balamir’i Kün Ata’ya yetiştirip kurtarabilecekler midir? Alpagu Han baskın sonrası Çolpan Han ve Balamir’i öldürdüğünü düşünerek başsız kalan Batı Gök Kağanlığına yönelir ve ele geçirir. Başsız kalan boy begleri Alpagu Han’a biat edecekler mi? Alpagu Han eski gücüne kavuşacak mı?

Dağ Hanı Batuga’nın ilk buyruğu

Çolpan Han’dan boşalan Dağ Tahtına Batuga geçer. Dağ Han’ı olan Batuga, yalnız baharın gelişinin değil, Türklerin Ergenekon’dan çıkışının da sembolü olan Nevruz bayramında keçeye oturur ve ilk buyruğu ölüm değil düğün olur. Yas biter bitmez, Sırma ile Yaman’ın düğünü yapılacaktır.

Akkız annesini kurtarabilecek mi?

Sırma ve Yaman’ın Türk adetlerine gore yapılacak düğünün hazırlıkları sürerken, Akkız Günseli ve Çalayır’ın yardımıyla Gök Saray’a girer ve anasının saklı tutulduğu yeri öğrenir! Alaca, Akkız’a “Düşlerimden daha güzelsin, tıpkı doğduğun gün şeklinde kokarsın” diyerek sarılırken Akkız, anası bulunduğunu söylenen Alaca’yı kurtarabilecek mi? Ana kız kavuşabilecekler mi? Ulu Ece düğünü öğrenmiştir ve yalnız Akkız ile Batuga’yı değil, tüm Dağ boyunu ortadan kaldırmayı kafasına koymuştur! Ulu Ece’nin hamleleri neler olacaktır?

Destan 19.Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayınız

DESTAN SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Ulu Ece için yolun sonu mu?

Akkız anasını bulmak için çıkmış olduğu yolculukta asla beklemediği sürprizlerle karşılaşır. Batuga’da babasına gerçekleri anlattığında asla beklemediği bir tepki görür. Taizu ve Vargı, ölümden kurtulmak için kaçarlar fakat Batuga ile arkadaşları buna hazırdır, oldukça öncesinden tüm yolları kesmişlerdir. Taizu ve Vargı’nın akıbetleri ne olacak? Kurduğu oyunla Tılsım Hatun’un hayatını kaybetmesine sebep olan Ulu Ece için yolun sonu mu? Vargı, Ulu Ece’yi ele verecek mi?

Akkız va Batuga duygularını saklayamıyorlar mı?

Batuga bölünen ülkesini birleştirmek ve Balamir’in iktidar hırsından kurtulmak için Alpagu Han’ı istemeyen boy beglerine kendi hanlığını teklif eder sadece çolak olup çift eliyle kılıç tutamaması onun önündeki kapıları kapatır. Akkız’ın “babalarınızın boyunları kesen çift elli zalim Han yerine boylarınızı doyuran çift başlı bir kurt daha iyi değil mi?” isyanı bile kabul görmez. Batuga ve Akkız da o çolak kolu iyileştirmenin yolunu ararlar. İyileştirme çabası, Akkız’ın ve Batuga’nın birbirlerine karşu duygularını saklayamamalarına niçin olur. Akkız ve Batuga boy beglerini ikna edip Hanlığı ele geçirelebilecek mi? Savaşı engelleyip, kardeş kanının dökülmesine engel olabilecekler mi?

Balamir ve Çoplan’ın sonları

Alpagu Han; Tılsım’la ilgili gerçekleri öğrenince büyük bir iç hesaplaşma yaşar fakat bir Han olarak acısının değil devletinin peşine düşer, ona başkaldıranları avlamaya koyulur… Akkız’ın üstünden, kendisine başkaldıranlar için bir oyun kurar. Batuga’nın boy begleriyle yapmış olduğu meclisi basan Alpagu Han, Balamir’i oklar ve Çolpan’ı kılıç darbeleriyle yaralar. Balamir ve Çolpan’ı bekleyen akıbet ne olacak? Akkız, Alpagu Han’ı durdurabilecek mi?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu