Genel

Dev Eylül sonu indirimi başladı: 5 litre sıvı yağ 135 TL, 2 kilo toz şeker 34 TL! Sınırlı sayıda alabilirsiniz

Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Dev Eylül sonu indirimi başladı: 5 litre sıvı yağ 135 TL, 2 kilo toz şeker 34 TL! Sınırlı sayıda alabilirsiniz

Artan fiyatlardan sonrasında vatandaşlar temel gıdaları uygun fiyatlardan alabilmek için resmen uygun market araştırmaya başladı. Resmen dev eylül sonu indiriminin başladığı açıklandı. Gelen son dakika haberine gore 5 litre sıvı yağ 135 TL, 2 kilo toz şeker ise 34 TL’den satışa çıktı. Sadece sınırı olan sayıda alınabileceği açıklandı.

Sıvı yağ ve şekerin sektördeki öteki marketlere kıyasla oldukça daha uyguna satılmış olduğu Tarım Kooperatör Marketlerinin önünde uzun kuyruklar oluştu. Samsun’da vatandaşlar ayçiçeği yağı ve şeker alabilmek için Tarım Kredi ve Kooperatifi marketine akın etti.

YOĞUN İLGİ GÖSTERDİLER

Samsun’da vatandaşlar ayçiçeği yağı ve şeker almak için Tarım Kredi ve Kooperatifi marketine akın etti. Vatandaşlar piyasadaki marketlere kıyasla oldukça daha uygun fiyatlara sattığı için Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) ayçiçeği yağına ve şekerine yoğun ilgili gösterdi.

ÇOK UYGUNA SATILIYOR

Vatandaşlar özelikle 5 litresi 135 TL satılan sıvı yağ ve 2 kilosu 34 TL’den satılan şekere büyük ilgil vardı. Yapılan açıklamaya gore ürünlerden yalnız birer tane alınabilecek. Vatandalar 1 tane sıvı yağ ve 2 kiloluk toz şekerden alabilmek için uzun kuyruklar oluşturdu.

“UCUZ OLDUĞU İÇİN SIRAYA GİRDİK”

Şeker ve ayçiçeği yağının piyasa şartlarına gore oldukça uygun satılmış olduğu için kuyrukta beklediklerini belirten vatandaşlar, “Marketlerde sıvı yağ ve şeker fiyatları çok artmış. Burada yağ 135, 2 kilo şeker de 34 liradan satılıyor. Biz de ucuz olduğu için sıraya girdik” dediler.


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri