Güncel

Disney Plus nedir, içerikler neler? Disney Plus Türkiye yıllık, aylık kaç TL? Aynı anda kaç kişi izleyebilir? Uygulaması neden yok, uygulama ne zaman çıkacak?

14 Haziran 2022 itibarıyla Türkiye’de yayına geçen dijital içerik platformu Disney Plus hakkında oldukca dört gözle beklenen Disney Plus nedir, içerikler neler? Disney Plus Türkiye senelik, aylık kaç TL? Aynı anda kaç kişi izleyebilir? Uygulaması neden yok, uygulama ne zaman çıkacak? sorularına haberimizde yer verdik.

Kıyasıya rekabet eden ve çağımızın en oldukca kullanılan platformlarından biri haline gelen dijital içerik platformlarının milyonlarca kullanıcısı bulunmakta. Disney Plus da bu platformlardan biri. Bugün Türkiye’de kullanıma sunulan platform için Disney Plus nedir, içerikler neler? Disney Plus Türkiye senelik, aylık kaç TL? Aynı anda kaç kişi izleyebilir? Uygulaması neden yok, uygulama ne zaman çıkacak?  soruları merak edildi. İşte detaylar…

DISNEY PLUS NEDİR, İÇERIKLER NELER? DISNEY PLUS TÜRKIYE YILLIK, AYLIK KAÇ TL?

İnsanlar, okula giderken, toplu taşıma kullanırken ve boş kalmış olduğu her an izleyecek ya da dinleyecek bir şeyler arıyor. Bilindiği suretiyle bu vakitleri değerlendirmede başvurulan ilk aktivite dizi-film seyretmek oluyor. Bu nedenle Netflix, HBO, Exxen ve benzeri platformlar ön plana çıkıyor.

Dünya’da milyonlarca seyirciyle buluşan ve izlenme rekorları kıran How I Met Your Mother, The Walking Dead, The Kardashians, The Dropout, How I Met Your Father, Marvel Studios’dan Loki, Hawkeye ve WandaVision benzer biçimde yapımları barındıran ABD merkezli dijital içerik platformu Disney Plus da Türkiye’de bugün itibarıyla kullanıcılarla buluştu.

Disney Plus’ın Türkiye’de kullanıma sunulacağının duyurulduğu günden beri dört gözle beklenen bir mevzu da abonelik fiyatlarının ne kadar olacağıydı? Şirket tarafınca duyurulan ücretlendirmeler şu şekilde:

Disney+ Türkiye aylık abonelik fiyatı: 34,99 TL

Disney+ Türkiye senelik abonelik fiyatı: 349,90 TL (Aylık 29,16 TL)

AYNI ANDA KAÇ KİŞİ İZLEYEBİLİR? UYGULAMASI NEDEN YOK, UYGULAMA NE ZAMAN ÇIKACAK?

Diğer seçenekler benzer biçimde Disney Plus da 4 değişik cihazda aynı anda seyretme fırsatı sunuyor. Birden fazla cihazda seyretme fırsatı sunulan Disney Plus’ta hem de telefon, bilgisayar ya da tablet benzer biçimde 10 değişik cihaza kadar da indirme imkanı tanınıyor.

Kullanıcılar oluşturdukları hesapları birden fazla kullanıcıyla kullanabildikleri benzer biçimde, bir hesapta 7 değişik kullanıcı için kişisel profil de oluşturabiliyorlar. Bir tek hesabı ortak olarak kullanan kişiler, kendi beğenilerine bakılırsa izledikleri içerikleri öteki profillerden bağımsız olarak izleyebiliyorlar.

Disney Plus nedir, içerikler neler? Disney Plus Türkiye yıllık, aylık kaç TL? Aynı anda kaç kişi izleyebilir? Uygulaması neden yok, uygulama ne zaman çıkacak?

 

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri