Dizi Haberleri

Dizi Haberleri Atv yine yan yattı çamura battı final kağıdını sete yolladı! 2.sezon onayını aldı deniyordu final haberini aldı!

Kendisine dizi dayandıramayan atv bir dizisi için daha final sonucu aldı. İşte detaylar…

Atv yine yan yattı çamura battı final kağıdını sete yolladı! 2.sezon onayını aldı deniyordu final haberini aldı! En oldukça izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ı yayından kaldırdığından bu yana atv’nin hiçbir işi yolunda gitmiyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yerini doldurmak için ekranında pek oldukça yeni projeye yer veren ve hala yeni dizi arayışları bulunan atv, bir dizisinin daha ipini çekti.

Bu sezonun başlangıcında atv büyük bir skandala imzasını atmıştı. 26 Ekim 2022’yi 7.sürem başlangıcı olarak fragmanlarını verdiği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ı asla habersiz yayından kaldırmıştı. Ekran başlangıcında sezonun başlamasını bekleyen Eşkıya seyircisi beklediğiyle kalmıştı. İşin aslı sonrasında ortaya çıkmıştı. Atv’nin, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yapım şirketi olan BVb Yapım’a ödeme tahaütünü verdiği tutarı ödemeyi sonradan reddettiği ve bu yüzden dizinin yayınlanmadığı ortaya çıkmıştı. Yapım şirketi ve atv arasındaki sözleşme gereğince de başka bir kanalda yayınlanması mümkün olmayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Türk tv tarihinin tozlu sayfalarını gömülmüştü.

Sonrasında da atv yeni proje arayışına girişmişti. O projelerden ilki Yalnız Kurt dizisi oldu. Kurtlar Vadisi’nin senaristi Osman Imtihan’ın kaleminden çıkan Yalnız Kurt büyük tanıtımlara karşın beklenen ilgiyi bir türlü göremedi. Hali hazırda Cuma akşamları seyirci karşısına çıkan Yalnız Kurt, atv’ye reytinglerde bir türlü beklediğini veremedi. Gelecek sürem için durumu hemen hemen belli değil.

Diğer bir proje ise Adı Sevgi olmuştu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan tanıdığımız Yunus Emre Yıldırımer’in başrolünde yer almış olduğu dizisi büyük hüsranla final yapmış oldu. 10 kısmı göremeden atv Adı Sevgi için final sonucu aldı. Elde kalan yığın bölümlerin arkasından final yaptırılan Adı Sevgi atv için ikinci bir hüsran oldu.

Üçüncü proje ve en iddialı proje Hakim’di. Erdal Beşikçioğlu, Uğur Yücel, Hasibe Eren, Ebru Özkan, Burcu Kara şeklinde devasa bir oyuncu ekibine haiz olan Hakim oldukça iddialı bir giriş yapmış oldu gösterim hayatına. İlk bölümleri reytinglerde yüzleri güldürse de reyting ivmesi devamlı aşağıya doğru gitti. Geçtiğimiz günlerde Hakim’in 2.sezon onayını almış olduğu haberi ortaya çıkmıştı sadece işin aslı öyleki değilmiş. Atv’nin Hakim için bu sürem sonunda final sonucu almış olduğu hatta dizide Cevdet karakterine yaşam veren usta oyuncu Uğur Yücel’in de final yapmadan diziye veda edeceği iddiası kısa sürede yayıldı. 

KAYNAK: ilan365.net

]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri